ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב - בואו להכיר

התחייבות? בישראל כנראה שלא ממש אוהבים את המושג הזה; כמו להתחייב להלוואה, לתוכנית אצל המפעיל הסלולארי, לתחזוקה של רכב. הפיתרון האידיאלי: השכרת רכב או ליסינג.

מערכת Auto1 |12/09/2012 |13:05 צפיות: 13805
seperator

ככל שזה נוגע לכלי רכב שיהיה ברשותכם, כנראה שצריך לשקול את הנושא פעמיים: גם אם הייתם שומרים על הרכב ללא רבב, נקי משריטות ומלכלוך, ללא בעיות מכניות ואפילו משומן לעילא ולעילא, הלוא ששוויו היה צונח לאורך שלוש השנים הראשונות לאחזקת הרכב החדש. לא רק זאת, אלא שלכך נוספות הוצאות תחזוקה כמו למשל – ביטוח רכב, טיפולים תקופתיים, תיקוני מוסך, ביטוח רכב ועוד. 

ניתן למצוא פיתרון ביניים – להשכיר את הרכב לנהג ותיק ואחראי
ניתן למצוא פיתרון ביניים – להשכיר את הרכב לנהג ותיק ואחראי

ישנה אפשרות להתחייב לליסינג

ליסינג אינה רכישת רכב, אלא אם עושים זאת באמצעות ליסינג פרטי או מימוני לצורך העניין; ליסינג היא עסקת השכרה לטווח ארוך. בעסקה שכזו מקבלים את הרכב חדש לגמרי – עם 0 קילומטרים וחדש, עם שקיות הניילון על גבי המושבים. במקום לרכוש אותו משלמים סכום קבוע מדי חודש לחברת ההשכרות ונהנים ממנו לאורך חודשים ארוכים – בממוצע בין שנתיים לשלוש. בתום ההתחייבות ניתן להוסיף סכום ולרכוש את הרכב.
רכבי יוקרה שמושכרים ליום או לצורך העניין לשבוע ימים
רכבי יוקרה שמושכרים ליום או לצורך העניין לשבוע ימים

רוצים לשכור רכב לחתונה?

יום החתונה הוא יום מיוחד, ומשום כך רבים פונים כדי להשיג מכוניות להשכרה לחתונה. כמובן, מדובר על רכבי יוקרה שמושכרים ליום או לצורך העניין לשבוע ימים, על מנת לנסוע מהחופה היישר אל האופק לירח דבש. כך ניתן להשיג את הפנטזיה – של רבים – להיות מלך ליום אחד, לפחות ביום החתונה.

לשכור רכב לסיום התיכון?
בכן, אפשר לשכור רכב גם לרונדו, העניין הוא שרבים יתקלו בסירוב מטעם חברת ההשכרות להשכיר את הרכב לקטין או לנהג חדש. ניתן למצוא פיתרון ביניים – להשכיר את הרכב לנהג ותיק ואחראי, אשר אינו שותה ונוהג, האיש השקול בחבורה – ויכול להיות אחד האחים או האחיות הבוגרים. כמובן – השכרת רכב וביטוח רכב הולכים יד ביד, ועל כן חשוב לוודא שישנו ביטוח מתאים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות