ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לנהג צעיר יצטרך לשלם יותר

כיום השכרת רכב היא דרך נהדרת להנות מרכב למספר שעות או ימים. הבעיתיות היא עבור נהגים צעירים שעבורם השכרת הרכב היא עסק יקר יותר.

מערכת auto1 |28/08/2012 |13:05 צפיות: 14081
seperator

כיום כמעט כל אדם בעל רישיון נהיגה יכול להשכיר רכב וכן גם נהגים צעירים עד גיל 24 יכולים לבצע השכרת רכב. הבעיתיות היא שחברות ההשכרה השונות יכולות להטיל על נהגים אלו מספר מגבלות מתוקף היותם נהגים צעירים וככאלה הם מועדים לפורענות. הססטיסטיקה מראה כי נהגים צעירים מעורבים ביותר תאונות מאשר כלל האוכלוסיה. על כן במידה ונהג צעיר רוצה להשכיר רכב עליו להיות מודע לבעיתיות ולהתכונן לכך מבעוד מועד.

כפי שהוזכר עיל, ישנן חברות השכרה שמוכנות להשכיר רכבים לצעירים אך בתנאים מחמירים ומגבילים
כפי שהוזכר עיל, ישנן חברות השכרה שמוכנות להשכיר רכבים לצעירים אך בתנאים מחמירים ומגבילים

האם נהג צעיר יכול להשכיר רכב?

כיום רוב סוכנויות השכרת הרכב מוכנות לקחת את  הסיכון ולהשכיר לנהג צעיר רכבים. עובדה זו אינה גורפת ולעיתים חברות השכרה קטנות יותר ימנעו מלקיחת סיכון זה ולא יסכימו להשכיר את הרכב או שיציבו תנאים מחמירים ביותר. על מנת לבחון איזה חברה אכן משכירה רכבם לצעירים מומלת להריץ חיפוש ברשת האינטרנט ולבחון איזה חברות עושות זאת והאם המחירים נוחים.
כיום רוב סוכנויות השכרת הרכב מוכנות לקחת את  הסיכון
כיום רוב סוכנויות השכרת הרכב מוכנות לקחת את הסיכון

התנאים להשכרת רכב לנהג צעיר

כפי שהוזכר עיל, ישנן חברות השכרה שמוכנות להשכיר רכבים לצעירים אך בתנאים מחמירים ומגבילים. לרוב תנאים אלו כוללים דמי השתתפות גבוהים. הסיבה היא שלצעירים יש סיכוי סטטיסטי רב יותר להשתתף בתאונות ועל כן חברות הביטוח נמנעות מלקיחת הסיכון המיותר ומעדיפות לכסות עצמן. כמו כן, ישנן חברות שפשוט מייקרות את דמי השכרה וזאת גם כן על מנת לקחת את הסיכון. על הנהג הצעיר להיות מוכן לתנאים אלו ולחפש את החברה שתציע את המחיר הטוב ביותר.

כיצד לנהוג?
המוניטין והחמרת התנאים לנהגים צעירים לא נוצרו יש מאין. כפי שהוזכר על פי סקרים ומחקרים רבים שנערכו, הסיכויי של נהג להיות מעורב בתאונה גבוהים יותר. על כן, על מנת לשפר את גישתן של חברות השכרת הרכב לנהגים אלו חשוב לשמור על הרכב בקפידה ולהחזיר אותו במועד שנקבע במצב תקין.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות