ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

למה לקנות רכב מליסינג?

כל מי שקונה רכב חדש שומע או שכבר שמע על האופציה לקנות את הרכב מחברת ליסינג. בליסינג יש יתרונות שלא פוגשים בשום עסקת מכר אחרת, כמו למשל גמישות מירבית בתנאי התשלום

מערכת Auto1 |05/09/2011 |13:05 צפיות: 15579
seperator

 

הליסינג המימוני הוא פתרון לרכישת רכב חדש, בתשלומים, מבלי להתחייב להלוואה בנקאית. שיטת התשלום היא כמו שיטת סלאמי, משלמים מדי חודש סכום ידוע מראש שצמוד לריבית, ומקבלים רכב חדש. היופי הוא האפשרות לבחור את תנאי המימון לעסקה הזו, שמשמעותה תשלום על השכרת רכב, אולם בסופו של עניין, בתום חודשי השכירות, ניתן לרכוש את הרכב על ידי קיזוז הסכום שכבר שולם עם הסכום שיוסכם מראש בין הצדדים.

ירידת ערך לרכב – לא בבית ספרנו
עסקת שכירות ליסינג מימוני עדיין מותירה את הבעלות על הרכב בידי חברת הליסינג, שכן התשלום של השוכר הוא בעבור השכירות, ואילו רק לאחר שישלים את החלק היחסי ממחיר הרכב לאחר תום העסקה (או כשיהיה בידו לעשות זאת, אם חברת הליסינג מאפשרת זאת) אפשר יהיה לעשות העברת בעלות על הרכב, אם ירצה בכך. ואפשר גם שלא לעשות כן, וזה יפטור אותו מעניין הירידה של ערך הרכב.

לא צריך לקנות – לא צריך למכור
אם אין כאן עניין של רכישת רכב, אלא תשלום על השימוש ברכב לאורך תקופה ממושכת, אזיי כמובן שלא צריך "לשבור את הראש" במכירת הרכב. בינתיים, השוכר נהנה מהרכב ומחזיר אותו בתנאים שנקבעו מראש. לבסוף – מחזיר אותו לחברת הליסינג ויכול פשוט ליהנות מחוזה מחודש על רכב חדש לגמרי אחר. 

ומה אם רוכשים את הרכב?
גם אם בתום תקופת החוזה הוסכם שהשוכר ירכוש  את הרכב, מובטחים לו תנאים מיוחדים – כאשר ירצה למכור אותו בעוד מספר שנים, יוכל לעשות זאת במחיר מחירון או בטרייד אין עם אותה חברת ליסינג בדגמים האחרים שיש לה להציע. 
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
 
חשוב גם להדגיש את הסיבות שבגינן לא כדאי ליסינג >>
בניק, 02/11/2011 20:14
 
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות