ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כל מה שרציתם לדעת על ליסינג למשאיות

גם במחלקת המשאיות ישנה אפשרות להשיג את הרכב באמצעות ליסינג. המשמעות היא היכולת לרכוש משאית שהיא חדשה לגמרי ולקבל אותה בתוספת שירותים נוחים מבלי הצורך לשלם כספי תחזוקה כבדים.

מערכת auto1 |26/08/2012 |13:05 צפיות: 14016
seperator

עסק שמעוניין במשאית חדשה, עלול להתקל במחירים של מאות אלפי שקלים; ניתן לומר שעסקים מתחילים שזקוקים להניע ולגלגל כספים בתחילת הדרך, לא מסוגלים להשקיע סכומים כאלו, אפילו אם יחזירו את ההלוואות שייקחו בתוך זמן – מה. גם עסקים קיימים שמעוניינים להגדיל את צי המשאיות שלהם מוסיפים לעצמם נכסים, על משקל "מרבה בנכסים – מרבה בדאגות". כאן נכנסת לתמונה האפשרות לקבל הצעה לליסינג למשאיות. המשאית החדשה תשרת את העסק לאורך זמן, ותעניק יתרונות ברורים על פני רכישה.

ניתן להתבסס גם על עסקאות טרייד אין בחברות המקיימות זאת בארץ בין משאיות
ניתן להתבסס גם על עסקאות טרייד אין בחברות המקיימות זאת בארץ בין משאיות

מה היתרונות שבאחזקת משאיות בעסקת ליסינג?

העלויות אמנם משתנות – ישנן משאיות שעולות יותר או פחות, לפי ייעודן, גודלן ומשקלן.  בנוסף, ישנן פעמים ששוכרים לא רק את המשאית עצמה אלא גם את הגרור שלה. כך או כך, העסק יקבל החזרי מס עבור השימוש ברכב. בנוסף, ישנה משמעות ישירה למידת השימוש ברכב לאורך התקופה. בעלי עסק רבים אמנם זקוקים לרכב לתקופות זמן נקודתיות ומסתבר שעלות ההשכרה עשויה להיות זולה יותר אילו שוכרים את המשאית באמצעות ליסינג לתקופה ארוכה יותר.
ישנן משאיות שעולות יותר או פחות, לפי ייעודן, גודלן ומשקלן
ישנן משאיות שעולות יותר או פחות, לפי ייעודן, גודלן ומשקלן

הביטוח – יכול להיות גורם מכריע במחיר

מחירי ביטוח – חובה ומקיף אלו מחירים שיגיעו לעשרות אלפי שקלים. כאשר לוקחים עסקה של ליסינג תפעולי למשאיות, למעשה ישנו גם רכיב הביטוח, וזה יכול להשתנות, כך שמבקשים הצעה חלופית למה שהוצע במסגרת ביטוח זה למשאית שכורה, או התמקחות מול חברת הביטוח שמבטחת באמצעות הליסינג. מצד אחר – רצוי שבביטוח רכב יהיו שירותים רבים ככל הניתן לתיקוני דרך ושירותים של רכב חלופי למשל.

טרייד אין – בין משאיות
ניתן להתבסס גם על עסקאות טרייד אין בחברות המקיימות זאת בארץ בין משאיות. כך, ניתן להזדכות על המשאית הקודמת ולחשב אותה כמקדמה, את היתרה של החוב אפשר לשלם בתשלומים – מה שחוסך רבות ברכישה של רכב חדש למשל.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות