ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בישראל: מגוון דגמים וגדלים

יותר ויותר אנשים מודעים ליכולת לשכור רכב לטווח קצר או ארוך. מיותר לציין, כי ניתן לשכור באמצעות ליסינג או השכרות רכבים לטווח קצר במגוון דגמים – ואפילו לא רק רכבים פרטיים.

מערכת auto1 |23/08/2012 |13:05 צפיות: 14008
seperator

החברות להשכרות רכב מציעות ללקוחות הפרטיים שירותי השכרה לטווח ארוך או קצר, ואלו יכולים להיות גם לקוחות מוסדיים או עסקיים כמו גם השכרת רכב למנהלים, או לעובדים שזכאים להטבה. ישנן קבוצות שווי שימוש שונות – אפשרות לשכור רכבי מיני קומפקטיים, רכבים משפחתיים, מכוניות למנהלים, מכוניות יוקרה ופאר, מכוניות מסחריות וציי רכבים שלמים. אילו הלקוח מעוניין ברכב מסוים, הוא יקבל הצעה על פי מידת היכולת שלו להשקיע תקציב חודשי לעניין. אחת לתקופה בעסקת ליסינג, יתכן מצב שבו מחליפים את הרכב שגילו כבר מגיע לשנתיים – שלוש ברכב חדש אחר בן אותה קבוצת שווי רכב – ובכך ממשיכים לשלם מחיר חודשי קבוע עם רכב חדש לגמרי.

ישנה מגמה לחזור לאופנת הגיר הידני
ישנה מגמה לחזור לאופנת הגיר הידני

להתאים את הרכב לשוכר, לא להיפך

אם אתם בעלי טעם מסוים מאוד במכוניות או זקוקים למשל לרכב עבודה ש"יסתום חור" במחסור ברכבים, ניתן לפנות לחברת ההשכרות לתקופה מסוימת – ארוכה. על פי מלאי הרכבים העכשווי, יותאם הרכב המבוקש; אלו יכולים להיות משפחתיות כמו שברולט קרוז, סיאט לאון, יכולות להיות מיני (קומפקטיות) כמו יונדאי גטס, סוזוקי אלטו או שברולט אוואו ויכולות להיות מכוניות מנהלים, ג'יפים, מיני וואנים, רכבי דיזל ועוד.
ניתן לשכור שירותי ניהול ציי רכב
ניתן לשכור שירותי ניהול ציי רכב

ניהול של ציי רכבים

כאשר מעסיק מסוים בוחר ברכבים להחכרה בשביל העובדים שלו – רכבים שמשמשים לחברה וגם לעובד, ניתן לשכור שירותי ניהול ציי רכב. אלו יכולים להיות שירותים הניתנים מאת חברת הליסינג, או שירותים מטעם חברת ניהול ציי רכב חיצונית, אשר מודעים לעניין החשיבות הגדולה של ליסינג תפעולי איכותי.

הטרנד החדש: רכב בעל הילוכים ידניים
למרות שרבים מן הצעירים בעשור האחרון בחרו ללמוד על רכב בעל גיר אוטומט בלבד, למעשה ישנה מגמה לחזור לאופנת הגיר הידני. לא, לא מדובר במכונית ספורט שהם רוצים לרכוש – עתירת ביצועים, אלא נוגע יותר לרכבים מוזלים בהרבה מרכב אוטומט.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות