ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג מימוני כתפישת עולם חדשנית

הליסינג הוא המצאה טרייה באופן יחסי, שנועדה לענות על הצרכים של הלקוחות שאין ברשותם את הסכום מלא כדי לרכוש מוצר מסוים, לרבות רכבים.

מערכת auto1 |20/08/2012 |13:05 צפיות: 13827
seperator

בעלי תפישת עולם מיושנת ושמרנית ודאי יחליטו שלא לבדוק מקרוב את שיטת הליסינג, ולהיזון מפיסות מידע אקראיות אודות הנושא, אשר רק מבלבלות את תפישת העולם החדשה, שבאה להקל למעשה בנושא שהוא כל כך כאוב – הנושא הפיננסי בבחירת כלי רכב. חוסר הידיעה רק יכול לעכב את מה שבלתי נמנע – שימוש בשיטת שכר המכר השימושית ביותר כיום מדי שנה ברכישת מכוניות חדשות – המספרים אומרים כי 70% משלל המכוניות החדשות שעולות על הכביש מדי שנה אלו מכוניות שנקנו מסוכנויות הליסינג. לגבי השיטה המתאימה ביותר לצרכן הפרטי, זו שיטת הליסינג המימוני.

רכב שטח הוא דווקא רכב שבגרסתו האופנתית אינו נוצץ
רכב שטח הוא דווקא רכב שבגרסתו האופנתית אינו נוצץ

איך משיגים רכב שטח עם כתם בוץ?

רכב שטח הוא דווקא רכב שבגרסתו האופנתית אינו נוצץ (אלא אם מדובר במכוניות יוקרה). לרוב, הבעלים ידאגו להכתים אותו "בטעות" בכתם בוץ שיתפרס עליו בגאווה, כדי להראות כי הוא מממש את ייעודו. אותם בעלי רכב – יכול להיות שקנו אותו בעסקת ליסינג מימוני, שבו הם שוכרים את הרכב לאורך תקופה ארוכה, לא קונים אותו במחיר מלא, ונהנים מקיזוז במחיר בתום תקופת השכירות עם העמדתו למכירה.
הכי טוב זה להכיר את הרכב שלך מן הרגע הראשון שהוא יצא לאויר העולם
הכי טוב זה להכיר את הרכב שלך מן הרגע הראשון שהוא יצא לאויר העולם

מי הוא הלקוח שיתאים לעסקת ליסינג מימוני?

מדובר לרוב על לקוח פרטי. הוא יהיה הלקוח הבררן, צרכן נבון שמעדיף לעשות השוואת מחירים לכל עניין. הוא שוכר את הרכב אמנם לתקופה של חודשים או שנים, אולם הרכב בחזקתו כאילו היה שלו לכל דבר ועניין – על אף שאינו בבעלותו. אותו לקוח יעשה גם השוואת מחירים לביטוח רכב, יקח את הרכב לטסט וישלם על הטיפולים השוטפים שלו.

למה טוב לקנות רכב מליסינג מימוני?
הכי טוב זה להכיר את הרכב שלך מן הרגע הראשון שהוא יצא לאויר העולם, וזה היה תחת הידיים של השוכר עצמו – שקיבל רכב חדש לגמרי. הוא יודע בדיוק אילו תקלות יש לו אם ישנן ואילו טיפולים תקופתיים הוא עבר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות