ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לפי שעה

בתל אביב אלו אופניים, בכל רחבי הארץ אפשר להשיג את רכבי הארץ להשכרה קלילה בת שעה. זה טוב בשביל התיירים, זה טוב בשביל המקומיים. עוד שירות להשכרת רכבים שבו הפעולה פשוטה ונוחה.

מערכת auto1 |19/08/2012 |13:05 צפיות: 15317
seperator

נכון, אפילו בתל אביב השכילו להבין כי יש צורך במתן פיתרון לבעיות החניה, הפקקים והצפיפות שממילא אוחזת בכבישים בתוך העיר ובדרכים המובילות אליה, ופנו לפיתרון יצירתי – אופניים. מאידך, הבעיה לצערנו אינה אוחזת רק בתל אביב, אלא גם במקומות מרכזיים אחרים, כשבתל אביב ובשאר המקומות קמה יוזמה, הרימו את הכפפה והמשתמשים בכך נהנים: אפשר לשכור רכב לשעה בלבד, או לכמה שעות בתשלום שעתי. ישנן תחנות מסוימות להשכרת רכב – אליהן השוכר יגיע עם כרטיס כדי לשחרר את הרכב. עם תום השימוש, החוב נשלח לכרטיס האשראי.

זה עשוי לפתור בעיות חניה וצפיפות ברחובות
זה עשוי לפתור בעיות חניה וצפיפות ברחובות

כמה סיבות טובות להעדיף השכרת רכב

נכון, אמנם זה עשוי לפתור בעיות חניה וצפיפות ברחובות; לא צריך לשכור חניה קבועה או לשלם לחניונים או לעיריות בזמן העבודה. ישנו פיתרון נוסף, כאשר מתאפשר לעשות את כל הסידורים בטווח השעות הרצוי ולהספיק להחזיק את הרכב למגרש ההשכרות; הפיתרון הזה פוטר מקניית רכב ומאחזקתו.
אפשר גם להחזיר את הרכב לסניף השכרה אחר
אפשר גם להחזיר את הרכב לסניף השכרה אחר

לקחת את הרכב שרציתם

יש בדרך כלל רכב חדש שבו משתמשים, חווית הנסיעה בו כיפית ונוחה, ואפשר לבחור לעתים באיזה גודל הרכב שלכם יהיה. אפשר גם להחזיר את הרכב לסניף השכרה אחר, בהתאם למה שהוסכם מול חברת ההשכרות; במידה וישנו סניף נוסף, כנראה שהפעולה הזו תעלה דמי שימוש נוספים.

עבור מי השירות הזה מיועד?
יש בנושא השכרת רכב – שינוי בחשיבה. לא צריך לחשוב על לוגיסטיקה מסובכת איפה להשאיר את הרכב, אלא להשתמש בו לקניות, להסעה או להובלה של מצרכים וקניות שקשה לעשות זאת באמצעות אופניים או תחבורה ציבורית. מי שנוסע בנסיעה בין עירונית ומשם ניתן להתנהל באופן עצמאי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות