ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכב להשכרה בהתראה קצרה

אתם יודעים שאתם צריכים רכב ממש בקרוב, ואולי אפילו מעכשיו לעכשיו. אין יותר מתאים משירות אינטרנטי עדכני, ובדיקה קצרה באתרי החברות עשויה להניב תוצאות חיוביות.

מערכת auto1 |16/08/2012 |13:05 צפיות: 13770
seperator

ישנן חברות השכרה גדולות לא מעטות. בדרך כלל, אלו האופציה הראשונה שלקוח חברות השכרה וליסינג יבחרו בה. בחברות הללו – כמו גם בחברות ההשכרה הקטנות יותר יש מאגר רכבים גדול, הרכבים מתוחזקים באופן קבוע ומוחלפים בתדירות גבוהה יחסית; החברות רוכשות את הרכב, עושות בו שימוש בשנותיו הראשונות ולאחר מכן מוכרות אותו. המלאי של רכבי השכרה משתנה באופן דינאמי וגם הזמינות של הרכב שרוצים להזמין במאגר. חלק מהחברות מעדכנות את האתרים באופן שוטף, וכדי לקבל רכב להשכרה בהתראה קצרה, רצוי להגיע למגרש ההשכרות.

חברת ההשכרות אינה רק מעניקה את הרכב להשכרה, היא תעמיד שירותים נוספים
חברת ההשכרות אינה רק מעניקה את הרכב להשכרה, היא תעמיד שירותים נוספים

חברה שנותנת שירותים שונים

חברת ההשכרות אינה רק מעניקה את הרכב להשכרה, היא תעמיד שירותים נוספים: ביטוח רכב מול חברת ביטוח שהיא עובדת במקושר איתה, שירותי תפעול ותחזוק של הרכב, העמדת נציגי שירות למקרה שצריך להסיע את הרכב אל השוכר או להיפך, שירות תיקונים וטיפולים ועוד – כל שירות שהיא מספקת מצריך מערך נכבד של אנשים שמטפל ברכב.
השכרת רכב בארץ נחלקת לטווח ארוך (ליסינג) או לטווח קצר
השכרת רכב בארץ נחלקת לטווח ארוך (ליסינג) או לטווח קצר

סוגי השכרות בארץ ובחו"ל

השכרת רכב בארץ נחלקת לטווח ארוך (ליסינג) או לטווח קצר, כשההשכרה לטווח ארוך נחלקת לליסינג מימוני ולליסינג תפעולי. בליסינג התפעולי מקבלים את מרבית סוגי השירותים – המטרה היא להקל על הלקוח ולפטור אותו מכל המטלות הקשורות ברכב – לרבות תשלומי ביטוח, טיפולים ותיקונים ועוד.

לשכור רכב בחו"ל מהיום למחר
השכרת רכב בחו"ל הוא שירות נפוץ בקרב עשרות אחוזים מהמטיילים מחוץ לארץ. סביר להניח שתוכלו למצוא בארצות הנכר סניפים מקומיים של הרשת שנמצאת גם בארץ. מצד שני, זה דורש שליטה בשפת תקשורת זרה,ועל כן רצוי להיעזר בשירותים המקומיים של רשתות להשכרת רכבים כבר מהארץ. גם כאן, ניתן להפעיל את השירות מהיום למחר על פי הרכב הרלבנטי במלאי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות