ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כל מה שרציתם לדעת על ליסינג למכוניות ח

בשורות מצוינות: גם המכוניות החשמליות עברו לשוק הליסינג. חברת "בטר פלייס" של שי אגסי יוצרת מערך מכירות רכבי ליסינג של המכוניות החשמליות שהיא מייצרת מדגם "רנו פלואנס".

מערכת auto1 |15/08/2012 |13:05 צפיות: 13843
seperator

חברת "בטר פלייס" היא זו שיוצרת את התשתיות ואת התמיכה עבור כלי רכב חשמליים. השירותים עבור רכב זה ניתנים בפרישה רחבה בכל הארץ, והם מונים בין השאר שיווק של המכונית החשמלית המתאימה במיוחד לתשתית שאותה החברה מקימה – ובכך בטר פלייס הופכת ליצרנית כלי רכב אשר מייצרת מכוניות חשמליות שהן מותאמות. החברה מקימה תחנות הטענה חשמלית בחניונים, במרחב הפרטי, במרכזי הבילוי, באזורי תעסוקה וכן הלאה.מעבר לכך,  היא מספקת שירות של החלפת סוללות באופן אוטומטי – על מנת להאריך את טווח הנסיעה מעבר לטווח שאליו מסוגלת סוללה בודדה.

במקום לרכוש את המכונית, ניתן לשכור אותה באמצעות ליסינג על סוגיו השונים
במקום לרכוש את המכונית, ניתן לשכור אותה באמצעות ליסינג על סוגיו השונים

מכונית חשמלית במלוא אבריה

כשהרכב חשמלי לגמרי, קשה לשמוע את פעילות המנוע, גם אם מתאמצים. כך ניתן אולי אפילו לאבד מעט מהשליטה במהירות שבה הרכב נוסע, אם לא מודעים למחוג המהירות. ואם לא מודעים למד הטעינה, הרי שהרכב יתריע בפני הנהג כשהוא מגיע לאחוז מסוים של שארית בטריה, ניתן לסור לתחנת ההטענה הקרובה או לדרוש שירות החלפה.
חברת
חברת "בטר פלייס" היא זו שיוצרת את התשתיות ואת התמיכה עבור כלי רכב חשמליים

ליסינג של המכונית הזו

במקום לרכוש את המכונית, ניתן לשכור אותה באמצעות ליסינג על סוגיו השונים – חוזה שיפעל לארבע שנים, מדובר על חוזה ארוך טווח, אולם כאן עולה שאלת המחיר תיקבע במועד מאוחר יותר. גם הצרכן צריך לקחת בהמשך בחשבון את סוגיית הכדאיות – האם כדאי להחזיק רכב שכעת על כל 150 ק"מ בממוצע הבטרייה אמורה להיות מוחלפת.

מכונית עירונית?
המכונית הזו טובה לנסיעה משולבת, שאינה עולה על 150 ק"מ כאמור לבטרייה אחת. מסיבה זו – וגם משום שניתן להשיג את הרכב בגרסת האוטומט (אולם לא רק זאת), היא מכונית שנוחה יותר בפקקים. מצד שני, ישנה מגמה לרכישת מכוניות ידניות שהן זולות יותר באופן ניכר – ובכך המכונית הידנית יכולה להיות נוחה לקונים הבררנים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות