ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחו"ל במינימום עלויות

האמצעים הטכנולוגיים אך משתכללים, ואתם יכולים ליהנות ממבחר אולי גדול יותר של רכי השכרות מחו"ל או לפחות להשוות ביניהם באמצעות אתרי האינטרנט בשלט רחוק.

מערכת auto1 |15/08/2012 |13:05 צפיות: 13737
seperator

אתם ממילא מבזבזים זמן יקר בנוגע להכנות שצריך לעשות בנושא הנסיעה לחו"ל: צריך לסדר כרטיס טיסה, בית מלון ולתאם זאת עם האירועים שאליהם אתם רוצים להגיע בחו"ל, למצוא סוכנות רכב קרובה לשדה התעופה אליו אתם נוחתים שמשכיר רכבים לתקופת הזמן שלכם – רכב צמוד שילווה אתכם לאורך כל סוף השבוע, או לאורך כל התקופה.   את כל אלו כנראה שהייתם מעדיפים לעשות במינימום זמן של סידורים, וגם לדעת איך ניתן לצמצם עלויות בהשכרת רכב. אתם ממילא משוטטים באינטרנט בשביל להסדיר את הנושאים האלו, אז רצוי להבין כמה עקרונות לעלויות.

הצמצום בהוצאות יהיה יעיל יותר אם הרכב שאותו תשכרו יהיה זול יותר
הצמצום בהוצאות יהיה יעיל יותר אם הרכב שאותו תשכרו יהיה זול יותר

יום השכרות רכב בחו"ל

תקופת ההשכרה ליום בחברות ליסינג והשכרות היא ל- 24 שעות מינימום, כשאיחור של דקה עלול לגרור חיוב על יום השכרות נוסף. עמידה בזמנים אינה הכול – יש להחזיר את הרכב כשהוא נמצא באותו המצב שבו נלקח; לנקות אותו אם ישנו צורך, להחזיר עם מיכל דלק מלא וללא פגמים – אלא אם היו קיימים לפני כן.
כדי למצוא השכרות רכב זולות יש צורך לעשות עבודת מחקר קלה
כדי למצוא השכרות רכב זולות יש צורך לעשות עבודת מחקר קלה

למצוא השכרות רכב בזול

כדי למצוא השכרות רכב זולות יש צורך לעשות עבודת מחקר קלה, והיא מסייעת להוזיל את המחיר יותר ויותר. לעתים כדאי לתמרן בתקופת ההשכרה – לקחת רכב לתקופת זמן ארוכה יותר, ולשלם פחות עבור אותם ימים. העניין הוא שישנה מגבלה – אתם לא חייבים להשתמש ברכב לאורך כל אותה תקופת השכרה, אלא רק להחזיר אותו עם תומה.

לקחת רכב מתאים
הצמצום בהוצאות יהיה יעיל יותר אם הרכב שאותו תשכרו יהיה זול יותר. רצוי לא לקחת קרוס אובר אם אתם זוג שרוצים ליהנות בדרך עירונית, ואפילו בבין עירונית ניתן למצוא רכבים עם מנוע חזק שייקחו אתכם ממקום למקום. הרכבים ממילא חדשים יחסית, או מטופלים באמצעות שירות של חברת הליסינג.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות