ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כמה נוח לרכוש רכב יד שנייה מליסינג

יד שניה מליסינג? עבור אנשים שונים אשר עדיין אינם מכירים את השיטה, זה נשמע כמו פשרה כפולה. מצד שני, מדובר על האופציה הנוחה שיכולה להגשים חלום: רכב משומש במצב חדש.

מערכת auto1 |09/08/2012 |13:05 צפיות: 14057
seperator

ישנם מי שמתבלבל עדיין בין עסקאות הליסינג השונות, ומי שעדיין לא בקיא בכלל במהות ובמטרה של עסקאות ליסינג, ודאי יתבלבל גם בין "רכב מהשכרה" מול "רכב מליסינג". ההבדל הוא שרכב מהשכרה בילה בין נהגים רבים תחת מטריית ההשכרה לתקופות קצרות יחסית, מה שאומר שהרכב, כמה שמנסים לשמור על בטיחות ותקינות לאורך תקופה, עדיין נשחק יותר מכל רכב רגיל – ואולי גם מבחינת רמת האינטנסיביות של השימוש בו. רכב מליסינג שימש על תקן רכב פרטי. בליסינג יש אינטרס לשמור עליו יותר.

אמנם נבדק לפני שיוצע ללקוח ונמכר באמצעות מוסד עסקי, אך עדיין יש מקום למיקוח
אמנם נבדק לפני שיוצע ללקוח ונמכר באמצעות מוסד עסקי, אך עדיין יש מקום למיקוח

ריכוז השיטות לרכישת רכב מיד שניה

רכישה של רכב מיד שניה יכולה להיות במספר צורות: ישירות מאדם פרטי, באמצעות מתווך: מגרש ליסינג או טרייד אין שבו הרכב מוצג. ישנה אפשרות לרכוש רכב גם מגורמים מוזלים יותר: רכבי ליסינג או השכרות. לרוב, יד שניה מליסינג מעט יותר יקרה מרכבי השכרה משום המצב הטכני של הרכב.
ישנם מי שמתבלבל עדיין בין עסקאות הליסינג השונות
ישנם מי שמתבלבל עדיין בין עסקאות הליסינג השונות

מהי בעצם שיטת הליסינג?

שיטת הליסינג נחלקת לשני מישורים. האחד בוא השכרה לצורך רכישה, ואילו השני הוא רכישה כדי לשכור את הרכב החדיש ביותר במחיר נוח תוך תשלום תשלומים קבועים ונוחים על פי מידת היכולת. בתום התקופה כשמשיבים את הרכב לחברת הליסינג, משלמים על הנזקים שנעשו ברכב, לכן האינטרס להחזיר אותו בשלמותו רב.

אפשר להתמקח
כמו בכל שטח של עסקה, גם כשמכירת הרכב מיד שניה חובשת אצטלה של רשמיות – הרכב אמנם נבדק לפני שיוצע ללקוח ונמכר באמצעות מוסד עסקי, עדיין יש מקום למיקוח. דווקא ההבדל שבין המצוי בבדיקה המקדימה למצוי בבדיקה שבמוסך הניטראלי יכול להעלות נקודות שחברת הליסינג לא הציגה, כמו למשל הגלגלים השחוקים או המגבים לצורך העניין.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות