ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לנהג צעיר

השכרת רכבים הפכה להיות פשוטה עד מאוד בעשור האחרון עם תנאים נוחים למשכירים ומחירים זולים. למרות זאת יש מספר דברים שיש לדעת בנוגע להשכרת רכב לנהג צעיר.

מערכת auto1 |08/08/2012 |13:05 צפיות: 16365
seperator

כיום כל מי שעובר טסט גם אם זה טסט ראשון מוצא עצמו נתקל בבעיות רבות לפני האפשרות לעלות על הרכב. דבר ראשון הוא תקופת החונכות, כל נהג חדש מחויב על פי חוק בתקופת חניכה עם נהג ותיק. כמו כן, עלויות הביטוח לנהגים חדשים גבוהות בצורה משמעותית מהעלויות לשאר הנהגים. אם זה לא מספיק הנהגים החדשים נתקלים גם במכשולים בבואם להשכיר רכב. כיום השכרת רכב לנהג צעיר כרוכה בתשלומים גבוהים עד מאוד.

כיום כל מי שעובר טסט גם אם זה טסט ראשון מוצא עצמו נתקל בבעיות רבות
כיום כל מי שעובר טסט גם אם זה טסט ראשון מוצא עצמו נתקל בבעיות רבות

השכרת רכב לנהג צעיר

חברות השכרת הרכב נוהגות לגבות מנהגים חדשים וצעירים סכומים גבוהים עד מאוד בעבור השכרת רכב וזאת בשל מרכיב הסיכון שהחברה לוקחת על עצמה. כאשר חברה קובעת את מחיר השכרת הרכב היומיומי היא לוקחת על עצמה מספר פרמטרים לשם קביעת המחיר הסופי. לאחר שכלול הפרמטרים השונים נקבע שהשכרת רכב לנהג צעיר יקרה יותר.
חברות השכרת הרכב נוהגות לגבות מנהגים חדשים וצעירים סכומים גבוהים עד מאוד בעבור השכרת רכב
חברות השכרת הרכב נוהגות לגבות מנהגים חדשים וצעירים סכומים גבוהים עד מאוד בעבור השכרת רכב

הפרמטרים השונים שמרכיבים את עלות השכרת הרכב

הפרמטר העיקרי שקובע את עלות השכרת הרכב היומית הינו סוג הרכב כמובן. ככל שהרכב יקר יותר ומהודר יותר כן מחירו היומי יהיה גבוה יותר. מרכיבים נוספים שקובעים את עלות הרכב היא עלות חלפיו, צריכת הדלק שלו, מידת הסיכון שלו וכדומה. כאשר נהג צעיר משכיר רכב חברות הביטוח מוסיפות מרכיב נוסף לשיקוליהן וזהו מרכיב הסיכון. הסיכון שנהג צעיר או חדש יהיה מעורב בתאונה גבוה יותר משל נהגים אחרים ועל כן חברת הביטוח צריכה לכסות עצמה מפני נזק אפשרי.

היכן להשכיר רכב לצעירים ?
על מנת לפנות לפלח זה של אוכלוסיה יש חברות שונות שהחליטו לצאת בשלל מבצעים להשכרת רכב לצעירים. למעשה חברות אלו בונות על תמהיל נכון של מספר רב של השכרות שיכסה את מרכיב הסיכון. כלומר המחיר הוא מחיר רגיל אך הציפיה היא שאחוז ההשכרות יגדל אל מול השאר וכך למעשה ינוטרל המרכיב הסיכוני של עלות ההשכרה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות