ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך נבחר רכב אמין מחברת השכרה?

כמו בכל עניין, שירות, מוצר ודבר, הישראלים החלו לנהוג בתבונה: לסקור ולבדוק אם זה משתלם. לצורך העניין משוום את הנתונים מול כמה חברות.

מערכת auto1 |08/08/2012 |13:05 צפיות: 14399
seperator

שירות השכרות רכב הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר כיום; אנשים שעסוקים מחוץ לעיר, נוסעים לטיול לטווח זמן קצר או ארוך בחו"ל או שנזקקים למשל לרכב לצרכים מסחריים ולטווח זמן מוגבל, מתקשרים עם חברת ליסינג והשכרות רכב, על מנת להבין מה המבצעים המוצעים להם. בחלק מהמקרים ההטבה לא תהיה בגוף המבצע עצמו, אלא משום שהלקוח פנה אל העסק מן האינטרנט. בכל מקרה – הלקוח מעוניין לקבל רכב אמין ושלא יעשה בעיות, על אף אם זה לא הרכב הפרטי שלו.

שירות השכרות רכב הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר כיום
שירות השכרות רכב הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר כיום

מה עושים במקרה של בעיה ברכב?

תלוי מה תהיה הבעיה. ישנם רכבים שחלקי החילוף שלהם נשחקו, כמו לדוגמה המנוע, ויש רכבים שניזוקו כתוצאה מתאונת דרכים – משום שהגלגלים היו שחוקים או שהבלמים לא הגיבו באופן מיידי. במקרה הראשון, ישנו הסדר מול חברת ההשכרות, ולה ישנו אולי הסדר מול חברות הביטוח. במקרה השני, כשמדובר בתאונת דרכים- מערבים את חברת הביטוח – משום שהחזרתו של רכב פגום או עם נזקים יותר ממה שקיבלו אותו, גובה את מחיר שווי הנזק.
תלוי מה תהיה הבעיה. ישנם רכבים שחלקי החילוף שלהם נשחקו
תלוי מה תהיה הבעיה. ישנם רכבים שחלקי החילוף שלהם נשחקו

אמינות רכב – מי לא רואה מוסך?

כל רכב רואה בגיל מסוים מוסך, זה טבע הדברים. במיוחד רכבים שיש בהם שימוש אינטנסיבי, כמו רכב מהשכרה. חברת ההשכרות תדאג לכך שלפני שהיא מוסרת את הרכב לידי הלקוח, הוא יעבור בדיקה כדי שנתוני הפתיחה שלו יעודכנו, ואם הלקוח יחזיר את הרכב פגום, הרי שישלם על כך. מסיבה זו אמנם הרכב נבדק ונמצא אמין ונוח, אולם מצד שני, על אחריותו של הלקוח לבדוק, לפני שהוא מתחיל לנסוע ברכב, כי מה שדווח בטופס אכן נכון.

השכרת רכב מחברה וותיקה ואמינה
אחת הדרכים לשכור רכב אמין הוא לפנות לחברת השכרות ותיקה. שוק הליסינג עשיר בחברות גדולות – ברשתות ומולן גם מגרשים קטנים יותר. מי שקיים זמן רב יותר לרב בעל אחריות מרובה, יכולת פיננסית ואפשרות לטפל ברכב בין השכרה להשכרה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות