ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת מכונית למען בטיחות משפחתכם

בעת השכרת רכב הרבה אנשים מתעסקים כל הזמן בנושאים השולים כמו סוג הרכב, מחירו, גודלו וכמעט ואף אחד לא שואל את עצמו שאלות בנוגע לפן הבטיחותי. רכב הוא כלי מסוכן עד מאוד ועל כן השאלה הראשונה שיש לשאול היא בנוגע לבטיחות.

מערכת auto1 |05/08/2012 |13:05 צפיות: 13685
seperator

נושא הבטיחות עולה כאשר מתחילים להבין לעומק את כל נושא הנהיגה ברכב חדש, אמין ובטוח. עלייה על הכביש עם רכב ישן ורעוע שיש בוא בלאי בחלקים יכולה לסכן עד מאוד את יושבי המכונית ומכוניות נוספות על הכביש. לרוב אנשים שברשותם רכב ישן ורעוע פשוט לא יכולים לשדרג את כלי הרכב שברשותם למשהו חדש ועך כן ממשיכים ליסוע ברכב לא בטיחותי.

נושא הבטיחות עולה כאשר מתחילים להבין לעומק את כל נושא הנהיגה ברכב חדש
נושא הבטיחות עולה כאשר מתחילים להבין לעומק את כל נושא הנהיגה ברכב חדש

כיצד לשדרג את הרכב מבלי למשכן את הבית ?

אחד הפתרונות הטובים ביותר והריאליים ביותר עבור מי שאין ברשותו את הסכום הנחוץ לקניית רכב הוא מכירת רכבו הישן וקניית רכב בחברת השכרה. כיום חברות השכרה מציעות למכירה את הדגמים הישנים שלהם שלא עולים על שנתיים שלוש במחירים נוחים ביותר ובתנאים טובים. כיום ניתן לרכוש את הרכב בשיטת הליסינג דרך חברות אלו וכך לפרוס את התשלומים בצורה הטובה ביותר ולהתחדש ברכב חדש יחסית כל מספר שנים.
הפרמטר החשוב ביותר הוא נושא הבטיחות
הפרמטר החשוב ביותר הוא נושא הבטיחות

השכרת רכב בטיחותי

בעת השכרת רכב יש מספר רב של פרמטרים אליהם צריכים לתת את הדעת. הפרמטר החשוב ביותר הוא נושא הבטיחות. כיום באמצעות שתי לחיצות באינטרנט ניתן לראות את כל המידע אודות סוג הרכב, מידת הבטיחות שלו ומבחנים שונים אותם הוא עבר. חשוב מאוד לבקש מחברת ההשכרה את כל המידע הבטיחותי הנוגע לרכב, האם יש לו תקלות קריטיות, האם הוא עבר תאונות רציניות בשנים האחרונות וכדומה. אין להשכיר או לרכוש רכב ללא מידע זה.

היכן להשכיר את הרכב ?
כיום יש מאות חברות השכרה בארץ כאשר ההבדלים ביניהן מועטים. יש לבחור חברת השכרה אמינה, כזו שידועה בשירות הטוב והרציני שלה. אין להתפתות ולהשכיר רכב מחברה עלומה שבבוא העת אין לדעת כיצד היא תתיחס לפניותיכם. את הבדיקה ניתן לעשות באמצעות רשת האינטרנט ובאמצעות אתרים שונים להשוואת רכבי השכרה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות