ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מגרשי רכבים מציעים מגוון אפשרויות

הליסינג הוא מושג שעדיין נחשב לטרי, עובדה שרבים אינם מבדילים עדיין בין עסקת ליסינג – "שכר מכר" בתשלומים, לבין רכישת רכב מחברת ליסינג – כשניתן לרכוש ישן או חדש, בתנאים נוחים לכל אחד.

מערכת auto1 |05/08/2012 |13:05 צפיות: 14151
seperator

יש הבדל גס בין עסקת ליסינג לעסקת מכירה מליסינג. עסקת ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי – שתי עסקאות שבהן שוכרים את הרכב ובסופן ניתן גם לרכוש אותו בקיזוז מה ששולם. רכישת רכב מליסינג הוא רכישה של רכב שהיה בעבר בשירות השכרת רכב, כלומר – לא החליפה נהגים רבים ותמיד היו תחת יד אחת – חברת ההשכרות. יד שנייה מליסינג הוא רכב זול יותר ממחיר מחירון באופן אוטומטי. מצד שני, גם רכבים חדשים מחברת הליסינג אלו רכבים נמוכים יותר במחיר באופן אוטומטי לרוב, משום שהחברה רוכשת את הרכב ביבוא מקביל , ולרוב זול יותר. לעתים גם יוצע הדגם הזול יותר ממילא, מה שמוזיל את המחיר.

חברות נוטות לשריין לטובת העובדים רכבים מהשכרה
חברות נוטות לשריין לטובת העובדים רכבים מהשכרה

ליסינג לחברות עובדים

חברות נוטות לשריין לטובת העובדים רכבים מהשכרה. זו יכולה להיות עסקת ליסינג של רכב שעובר מעובד לעובד לפי חלוקה וצורך, או שהוא ישמש לרוב עובד יחיד – שיקבל הטבה במשכורתו עבור כך וישלם מדי חודש עבורו.לרוב, משתמשים בעסקת ליסינג תפעולי – כעסקה הטובה ביותר עבור עסקים.
גם במגרשים שמציעים רכבי טרייד אין למכירה, ישנו יתרון רב לקונים
גם במגרשים שמציעים רכבי טרייד אין למכירה, ישנו יתרון רב לקונים

מגרש רכבי טרייד אין

גם במגרשים שמציעים רכבי טרייד אין למכירה, ישנו יתרון רב לקונים. מי שמגיע למגרשים הללו מעוניין להחליף את הרכב שברשותו ברכב טוב יותר או אחר. חברת הטרייד אין תציע לו הצעת מחיר עד לגובה מחיר המחירון שלו, ותשלם לו על פי ההסכמה ביניהם. מצידו של הקונה – הוא יבחר ברכב החדש, כשמחירו צונח תודות לקיזוז שווי הרכב שהחזיר.

אפשרויות מימון לרכבים
היום אפשר לנדוד בארץ האפשרויות הבלתי נדלות של אפשרויות מימון לרכב, ולקבל הצעות מתחרות לא רק במחירים, אלא גם בתנאים. הרעיון הוא שהלקוח בוחר את העסקה שנוחה לו יותר. בין אם טרייד אין, בין אם לשלם מקדמה ואת היתרה בתשלומים או בין אם לשעבד את הרכב ולקבלו ללא מקדמה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות