ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב חדש או ישן

מערכת auto1 |30/07/2012 |13:05 צפיות: 14836
seperator

השכרת רכב הפכה להיות אחת הדרכים הקלות ביותר לרכוש רכב לתקופה קצרת מועד. כיום המחירים להשכרת רכב יומית זולים מאוד ומשתלמים כמעט לכל אדם.
חברות השכרת הרכב חייבות לשנות את ציי הרכב שלהם פעם בכמה שנים ולרוב הן עושות את זה בדרך של מכירת הרכבים הישנים יותר וקנייה במקומם רכבים חדשים. בשנים האחרונות קניית רכב מהשכרה או קניית רכב מליסינג הפכו להיות המובילות בכל שוק הרכב היד שניה. שוק רכבים זה מכתיב ברמה מסוימת את כל המחירים של הרכבים המשומשים. מכירת רכבים או נעשית על ידי חברות ההשכרה והליסינג עצמן.

חברות השכרת הרכב מכירות את ההתפתחות הזו בשוק הרכב ודואגות להחזיק צי רכב
חברות השכרת הרכב מכירות את ההתפתחות הזו בשוק הרכב ודואגות להחזיק צי רכב

מדוע לקנות רכב מחברת השכרה ?

מכירת רכב משומש מחברת השכרה הפכה להיות נפוצה מאוד וכל פעם שחברות ההשכרה יוצאות במבצעים מסוג זה הביקוש עולה על ההיצע. רכבים מהשכרה הם רכבים במצב טוב משנתון חדש שעוברים טיפולים קפדניים כל העת. חברת השכרה לא יכולה להרשות לעצמה שהרכבים שברשותה יהיו במצב לא טוב ועל כן הם מתוחזקים ברמה גבוהה מאוד.  לרוב עסקאות כאלו הן עסקאות מעולות לשני הצדדים, צד אחד מצליח להיפטר מרכבים שאין לו צורך בהם והצד השני זוכה במציאות שלא ניתן למצוא בשוק.
מכירת רכב משומש מחברת השכרה הפכה להיות נפוצה מאוד
מכירת רכב משומש מחברת השכרה הפכה להיות נפוצה מאוד

השכרת רכב

כפי שהוזכר בתחילה, השכרת רכב הפכה להיות שכיחה בכל פלחי האוכלוסיה ולא רק בקרב אנשי עסקים ותיירים. השכרת רכב הפכה להיות פעולה שגרתית בקרב ציבור נרחב יחסי כמו סטודנטים, זוגות צעירים חברות הובלה שונות ועוד. כמובן שהמודל העסקי עדיין נשען על בעיקרו על תיירים אך עדיין, שאר הפלחים גדלים גם כן ויש לתת עליהם את הדעת ולראות כיצד ניתן להיעזר בנתונים אלו.

צי הרכב של חברות ההשכרה
חברות השכרת הרכב מכירות את ההתפתחות הזו בשוק הרכב ודואגות להחזיק צי רכב מגוון שיענה על דרישות השכרת הרכב השונות. כל חברת השכרת רכב יודעת שהדבר החשוב ביותר זה שימור הלקוחות ועל כן היא מציעה מגוון רחב של רכבים וסוגים שונים של עסקאות אפשרויות כמו ליסינג לתקופות קצרות, ליסינג לארוכות וכדומה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות