ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

קניית רכב - טיפים לקניית רכב

קניית רכב בין אם הוא חדש ובין אם הוא משומש היא אחת מהקניות המרגשות שיש, אין כמו ההרגשה להיכנס לרכב חדש ולהיתרגל לנוחות ולמושבים החדשים שלו ולדעת שהרכב משמש אתכם בלבד.

מערכת auto1 |24/07/2012 |13:05 צפיות: 14320
seperator

לפני חיפוש הרכב יש לבחון היטב את הצרכים שעליהם הרכב בא לענות. עבור משפחה, רכב גדול עם מנוע גדול ותא מטען רחב יהיה הבחירה הנכונה, בעוד שבעבור זוג שלא נוסע הרבה ורוב נסיעותיו בתוך העיר רכב קטן עם מימדים זעירים יהיה הבחירה הנכונה  רק לאחר הגדרת הצרכים הללו ניתן למעשה להתחיל לחפש את הרכב הייחודי בהתאם לתקציב ושיקולים אחרים.

יש להתעקש על ביצוע סיבוב ברכב והרגשתו על הכביש
יש להתעקש על ביצוע סיבוב ברכב והרגשתו על הכביש

דברים שיש לבדוק בעת פגישה עם מוכר רכב

דבר ראשון שיש לבדוק בעת פגישה עם בעל רכב בנוגע לקניית רכבו הוא תעודת הזהות של האדם ורישיון הרכב. יש לבדוק האם הפרטים שעל רישיון הרכב תואמים במדויק את הפרטים שעל תעודת הזהות.  אם אין התאמה בין הפרטים יש לזנוח את העסקה באופן מיידי ולחפש רכב אחר. לאחר הבירור הראשוני יש לבדוק בעיון את הרכב ולראות האם יש דפיקות או מכות לא ברורות. יש להתעקש ולשאול את בעל הרכב לגבי ההיסטוריה של הרכב ותאונות עברו.
לפני חיפוש הרכב יש לבחון היטב את הצרכים שעליהם הרכב בא לענות
לפני חיפוש הרכב יש לבחון היטב את הצרכים שעליהם הרכב בא לענות

לקיחת הרכב למוסך ולסיבוב

לפני לקיחת הרכב למוסך יש לבדוק האם הרכב נוח ומתאים לצרכים שלכם. יש להתעקש על ביצוע סיבוב ברכב והרגשתו על הכביש. למרות שהנסיעה היא קצרה היא יכולה לת מושג על ההרגשה של הרכב על הכביש ועל הנוחות שהוא מספק. במידה ושלב זה עבר בשלום, כלומר הרכב נוח ומספק את הצרכים השונים יש לקחת אותו לבדיקה במוסך. חשוב שהבדיקה תעשה במוסך מורשה בלבד, כזה שלאף אחד מהצדדים אין אינטרסים. כיום קיימים מספר מוסכים מורים שמבצעים סעלות לא גבוהה מידי. אין לספוח על שלב זה, המוסכך יכול לעלות על תקלות שלא ניראות לעיין ולחסוך הוצאות עתידיות רבות.

שלב המשא ומתן
במידה וכל השלבים הקודמים עברו בשלום והרכב אכן עונה על הצרכים ותקין מתחיל שלב המשא ומתן. במשא ומתן יש לנסות להוביל את המוכר למחיר שניראה לנו כנכון והמתאים ביותר. אם הרכב במצב מעולה יש להיצמד למחיר המחירון וראות בכמה ניתן להוריד את המוכר, במידה ויש כל מיני רג'קטים לרכב ניתן להתחיל במחיר נמוך ומשם לבחון את הלך הרוחות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות