ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה זה מחשבון ליסינג?

הרבה אנשים המעוניינים לרכוש רכב בעסקת ליסינג נרתעים מכך משום שהם אינם מבינים כיצד עובדת שיטת התשלום. בדיוק בשביל זה המציאו את מחשבון הליסינג

מערכת Auto1 |01/09/2011 |13:05 צפיות: 15382
seperator

הליסינג ידוע בכך שהוא מאפשר לבעלי הרכב מרווח נשימה כלכלי, במיוחד כשזה מופרש ישירות מהמשכורת שלו מדי חודש ואין צורך לשבור את הראש מאיפה לממן הלוואה לרכב חדש, להתחנן להלוואה משתלמת מהבנק, להביא את הכסף לטיפולים תקופתיים ועוד. לעומת זאת, דעות קדומות רווחות מספרות כי אין זה כלכלי לשלם על רכב מליסינג. פשוט, משום כשם שהמחיר נפרס על פני מספר מסוים של חודשים, כן הוא צובר ריביות שמגדילות את מחירו הכללי. בכדי לפתור את השאילתא הערטילאית הזו, בדבר כדאיות העסקה – כן או לא, המציאו את מחשבון הליסינג.


מהו אותו מחשבון ליסינג?
כל אדם יכול למצוא את מחשבון הליסינג באינטרנט, ולתפעל אותו בקלות – יש רק להכניס את הפרטים המבוקשים למחשבון על מנת שזה יראה אם העסקה של הליסינג כדאית או לא. נכון שהמחשבון לא בא להחליף את חוות דעתו של איש מקצוע או יועץ מס לצורך העניין, אלא בא להקנות אמת מידה מסוימת לעסקה ולהבהיר מהם אותם המשתנים שחייבים להכניס למשוואה על מנת להבין את כדאיות העסקה, של הליסינג מימוני או התפעולי שלכם.

איך מחשבים ליסינג?
העובד שמשלם באופן ישיר ממשכורתו עבור עסקת הליסינג יפריש אחוז מסוים לטובת העסקה, והמעביד ישלם את חלקו בעלות הרכב עד אשר מחיר זה יגיע לתקרה מסוימת. תקרה זו אותה משקיע המעביד משתנה על פי משכורת העובד ועלות הרכב. העסקאות משתנות לפיכך מעובד לעובד ומרכב לרכב, לכן לא ניתן להשליך את כדאיותה של העסקה לגבי עובד אחר.

עד כמה המחשבון מדויק?
המחשבון מספק השערה בלבד לגבי איכויות המוצר, ואינו מדייק לגבי אותם ההיבטים הבלתי צפויים של העסקה (השירותים הנוספים שנותנת חברת הליסינג וההטבות למשל, או שינויים בחור, קנסות, איחורים בתשלום וכן הלאה).

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות