ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרה של רכב היא הבחירה החכמה

כאשר מטיילים באירופה, אחד הדברים ששמים לב אליו מיידית הוא התשתית של התחבורה הציבורית. שלל של אוטובוסים, רכבות, מטרו וכו אשר מגיעים לכל מקום.

מערכת auto1 |23/07/2012 |13:05 צפיות: 13801
seperator

בארץ לעומת זאת, המצב עודנו רחוק מאירופה – הרכבת לא מגיעה לכל מקום והיא לעיתים תכופות צפופה ומאחרת (בעיקר בשעות העומס), האוטובוסים מאחרים, עמוסים ונתונים למרות התנועה אשר, כפי שאנו ידועים, היא מאוד פקוקה בשעות החשובות. כל התכונות הללו ועוד הופכות את התחבורה הציבורת בארץ ללא מוצלחת בכלל ובפרט לא ידידותית כלפי תיירים, אם כן, האם יש אלטרנטיבה להגעה ממקום למקום בארץ? כן, השכרת רכב.

השכרת רכב בארץ נתפש לעיתים קרובות כשירות שמיועד לתיירים בלבד
השכרת רכב בארץ נתפש לעיתים קרובות כשירות שמיועד לתיירים בלבד

להשכיר רכב לתיירים בארץ

הרכבים היותר פופולאריים בארץ בכלל הם רכבים מתוצרת אסיה בכלל ובפרט מיפן, רכבים אלו מתאפיינים לרוב בנסיעה נוחה וחלקה תוך כדי צריכת דלק נמוכה, מה שהופך אותם לאידיאליים להשכרת רכב ובעיקר מכיוון שעיקר ההוצאה בהשכרת רכב לטיולים היא צריכת הדלק, ולכן, רכב חסכוני בצריכת הדלק יוזיל משמעותית את עלות הטיול.
יתרונה הגדול של מדינת ישראל ביחס לתיירים הוא בגודלה הקטן כל שניתן לטייל בכל הארץ
יתרונה הגדול של מדינת ישראל ביחס לתיירים הוא בגודלה הקטן כל שניתן לטייל בכל הארץ

מדינה קטנה, יתרון גדול

יתרונה הגדול של מדינת ישראל ביחס לתיירים הוא בגודלה הקטן כך שניתן לטייל בכל הארץ מבלי שצריך להשתמש בתחבורה ציבורית. באירופה לעומת זאת, ישנם חלקים רבים שלא ניתן כלל להגיע אליהם עם רכב פרטי (רק עם תחבורה ציבורית) וכן ישנם מקומות, בעיקר בתוך ערים, אשר אליהם לא ניתן כלל להגיע עם כל סוג של תחבורה. במדינת ישראל יתרון נוסף משמעותי והוא בכך שהיא לא מגבילה את התיירים שרוצים לנהוג כפי שעושות מדינות שונות כדוגמת סין.

להשכיר רכב לישראלים
השכרת רכב בארץ נתפש לעיתים קרובות כשירות שמיועד לתיירים בלבד, אך בפועל, יותר ויותר ישראלים ניגשים לחברות השכרת הרכב השונות. עבור אנשים רבים עלות החזקה של רכב רגיל פשוט אינה שווה את זה בהתחשב באורך חייו – לא זקוק לרכב לעבודה, לא נוסע כל יום, וכדומה. מרבית האנשים מחזיקים ברכב פרטי בעיקר בשל העובדה כי התחבורה הציבורית בארץ אינה מספקת דיה על מנת להצדיק חוסר שימוש ברכב פרטי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות