ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בארה"ב לחופשה מושלמת

אם הבטחתם לעצמכם להציב את דגל היעד הבא לנסיעות בארצות הברית של יבשת אמריקה, יכול להיות שזו רק מחובתכם לדאוג שיהיה לכם רכב צמוד. אז איך עושים את זה?

מערכת auto1 |23/07/2012 |13:05 צפיות: 14179
seperator

אז גם אתם רוצים לשכור רכב בארה"ב. זו האופציה המושלמת לטייל ברחבי היבשת, מבלי להיות תלויים בכלי תחבורה ובטרמפים ממקום למקום, משום המרחבים הגדולים כל כך שאפילו אינם ניתנים לאמידה. יכול להיות שאתם מעוניינים לטוס גם בטיסות פנים ארציות. הפיתרון יהיה אפוא לשכור את הרכב לתקופה קצרה ולהחזיר אותו לחברת ההשכרות והליסינג , שיכול להיות שיש לה סניף בשדה התעופה. אם מדובר בסניף שונה מזה שהוצאתם ממנו את הרכב, יתכן שתשלמו תוספת מחיר על החזרה לסניף אחר.

התכנון של המסלול דורש פחות מאמץ והסתנכרנות עם מערכת התחבורה הציבורית
התכנון של המסלול דורש פחות מאמץ והסתנכרנות עם מערכת התחבורה הציבורית

מה היתרונות של רכב צמוד בארצות הברית?

רכבים בארצות הברית אלו הבית השני של התיירים שבאים לתור מקומות – ולהיות תמיד בתנועה. ניתן לעבור עם הרכבים דרך מחסומים, גשרים ומעבורות, ולעבור כך בין מדינה למדינה. את הרכב אפשר להחזיר גם בסניף אחר. השכרה חכמה של רכב בחו"ל עשויה לחסוך כספים רבים, במיוחד כששוכרים רכבי דיזל, כשהדיזל זול יותר מבנזין.
רכבים בארצות הברית אלו הבית השני של התיירים שבאים לתור מקומות
רכבים בארצות הברית אלו הבית השני של התיירים שבאים לתור מקומות

לאהוב את המרחבים

אם אתם נוסעים לטיול אורבני, יתכן שההתנהלות תהיה נוחה יותר בין המלון לאתר התיירות. מצד שני, אילו הביקור הוא בעיירות כפריות או מנותקות משאר הסביבה, רצוי להשתמש ברכב – כזה שרק יפתח את היכולת לעשות יותר דברים ולהספיק אותם גם אם מדובר בחופשה שהיא קצרה יחסית.

לתכנן מראש את המסלול
התכנון של המסלול דורש פחות מאמץ והסתנכרנות עם מערכת התחבורה הציבורית ולוחות הזמנים שלה. למעשה, כך זה עשוי לחסוך הוצאות כספים מיותרות במוטלים במטרה להמתין לאוטובוס או לרכבת הבאה למחרת. הזמן נמצא ביד שלכם, ואפשר להיעזר גם בניסיונם של האחרים – לרבות מגזינים, פורומים וחברים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות