ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך מתכננים השכרת רכב בחוכמה

בחורף – כשהכול גשום, ורכב רק מקל על הנסיעה, או בקיץ – כשהאוויר לוהט ורוצים לטייל עם כל המשפחה לפיקניק במקום מרוחק – אין חופשה שלא שוקלים לנסוע בה עם רכב מהשכרה.

מערכת auto1 |23/07/2012 |13:05 צפיות: 13798
seperator

ברכב ישנם מספר יתרונות שיכולים להיות גולת הכותרת להשכרתו. אחד זקוק לרכב מפני שהרכב הפרטי שלו מושבת והוא זקוק לרכב חלופי, השני אינו בעל רכב בכלל ומעוניין ליהנות מהיכולת לנסוע ברכב ממקום למקום על מנת לענות על הצרכים האישיים שלו, ואילו האחר מעוניין לשכור רכב לעשות השכרת רכב עם המשפחה מבלי לשחוק את הרכב המשפחתי הקיים בחניה בבית. זה יוצא יותר משתלם – במיוחד כשהחברים שנוסעים ביחד ברכב חולקים יחדיו את ההוצאות – הדלק ובעיקר – את הדלק, את הביטוח, את הוצאות החניונים ועוד.

כדאי לאסוף כמה טיפים לפני שאתם עומדים לשכור רכב
כדאי לאסוף כמה טיפים לפני שאתם עומדים לשכור רכב

איזה רכב לשכור?

כדאי לאסוף כמה טיפים לפני שאתם עומדים לשכור רכב, על מנת להגיע למסקנה המתבקשת – איזה רכב לשכור. יכול להיות שתצטרכו רכב שטח ארבע כפול ארבע, יכול להיות שתצטרכו רכב משפחתי רגיל כדי לאכלס את כל המשפחה עם הוצאות מינימאליות ועדיין להסיע גם את המזוודות, יכול להיות שתרצו לשכור רכב מנהלים כדי להרשים את הדייט או את פגישת העסקים הבאה שלכם.
התקציב יכול להגביל אתכם למשך זמן ההשכרה
התקציב יכול להגביל אתכם למשך זמן ההשכרה

תכנון פיננסי של החוויה

התקציב יכול להגביל אתכם למשך זמן ההשכרה, ויש לקחת בחשבון שאתם זקוקים להוציא הוצאות נוספות על דלק, ביטוח ושאר דברים (בעיקר אם זה ליסינג לטווח הזמן הארוך). חשוב לעשות מחקר מקיף – לא רק איזה רכב מקבלים מחברת ההשכרות, אלא גם מה טיב העסקה שתעשו – מה התנאים.

אביזרים נוספים ברכב
אם אתם נזקקים לתוספות כמו גגון לרכב למשל או להרכיב עליו מתקן לנשיאת אופניים, קחו  זאת בחשבון. ראשית, יכול להיות שתצטרכו לחשב כלכלית כמה יעלה להוסיף גגון לרכב להשכרה, שנית – לחשב את צורת הרכב הרצויה כדי להרכיב מנשא לאופניים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות