ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך לתכנן השכרת רכב בחוכמה

השכרת רכב הינו תחום נפוץ עד מאוד וכיום פרטים שוכרים רכב ממגוון רב של סיבות, החל מסיבות של פנאי והנאה וכלה בסיבות עסקיות.

מערכת auto1 |18/07/2012 |13:05 צפיות: 13867
seperator

כיום במאה ה21 השכרת הרכב חוזרת והופכת להיות מובילה ממספר רב של סיבות. בשנות התשעים והשמונים כל משפחה רצתה להתהדר ברכב אחד לפחות, כיום המצב שונה במעט. עבור מי שגר בעיר לעיתים החזקת רכב הינה הוצאה יקרה מידי ולעיתים מיותרת. בימינו התחברוה הציבורית בעיר משתפרת ועל כן לא תמיד יש צורך להחזיק רכב אלא אך ורק להשכיר אחד בעת הצורך.

הדבר הראשון שיש לעשות זה למנות את הצרכים מהרכב
הדבר הראשון שיש לעשות זה למנות את הצרכים מהרכב

מתי להשכיר רכב ?

רכב ניתן להשכיר ממספר רב של סיבות. בעבר רוב האנשים היו שוכרים רכב למטרות פנאי כיום המצב שונה בתכלית. הרבה אנשים שוכרים רכב למטרות עסקיות, כלומר לצורך נסיעות לפגישות חשובות מחוץ לעיר, לשימושים עסקיים כמו הובלה, שינוע וכדומה ועוד. כמו כן, ישנם אנשים שלא מחזיקים רכב ושוכרים רכב לסופי שבוע בלבד על מנת לבקר קרובי משפחה וכדומה. מגוון אפשרויות ההשכרה עלה בצורה משמעותית עם ירידת מחירי ההשכרה וכיום כמעט כל אחד יכול להשכיר רכב לצורך שימושים שונים.
כיום קיימות עשרות אם לא מאות חברות השכרת רכב
כיום קיימות עשרות אם לא מאות חברות השכרת רכב

כיצד לתכנן השכרה בצורה חכמה ?

על מנת להנות ככל הניתן מהרכב המושכר יש לתכנן את ההשכרה בצורה המושכלת ביותר. הדבר הראשון שיש לעשות זה למנות את הצרכים מהרכב. לאחר ההחלטה לאילו צרכים הרכב ישמש יש לבחון את ההוצאות השונות על הרכב. יש רכבים שעבורם הוצאות הדלק יהיו גדולות מאוד בעוד שיש רכבים חסכוניים. כמו כן יש לבחון אילו סוגי ביטוח כולל כל רכב. להחלטות אלו יש משמעות רבה הן על המחיר והן על שימושי הרכב השונים. יש להשקיע זמן מספיק בבירור האלמנטים הללו על מנת שלא להשכיר רכב ואז לגלות שהוא אינו מתאים.

היכן להשכיר את הרכב ?
כיום קיימות עשרות אם לא מאות חברות השכרת רכב, החל מחברות קטנות וכלה בחברות בינלאומיות. כמעט בכל חברה ניתן למצוא מגוון רחב של רכבים ועל כן הדבר החשוב ביותר אותו יש לבדוק הוא מחיר הרכב וטיב השירות אותו תקבלו מהחברה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות