ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב – מה לבדוק לפני

התנאים בין כל חברה להשכרת רכב יכולים להשתנות ביניהן, ולכן רצוי לברר מראש מה מקבלים. בכלל, חשוב מאוד לדעת מה התמורה למיטב כספך שמושקע בחברה להשכרת רכב וליסינג. אז מה לבדוק לפני?

מערכת auto1 |15/07/2012 |13:05 צפיות: 14118
seperator

חברות ההשכרה יוצאות בשלל מבצעים ומעניקות שלל הטבות. השאלה היא איך התנאים האלו יכולים לענות על הצרכים של הלקוחות? האם הן יכולות לענות על הצרכים של לקוח אחד ולא של אחר ואיך זה יתבטא במחירים? השכרת רכב היא כמו בחירת מלון, אתם שוכרים שירות לכמה ימים או לטווח ארוך, כשאתם מצפים שככל שאתם משתמשים יותר בשירותים של החברה – אתם מקבלים גם הנחה יחסית ליום. כשחברות הליסינג קשובות ללקוחות ומשנות את פני העולם בעבורם, יש לקבל את הצעת המחיר בכתב ולעיין בה לעומק.

חברות ההשכרה יוצאות בשלל מבצעים ומעניקות שלל הטבות
חברות ההשכרה יוצאות בשלל מבצעים ומעניקות שלל הטבות

רכב מיני – מי זו המיני?

בהשכרת רכבי מיני, מקבלים יתרון מסוים – יכולת להשתחל בין המכוניות בפקקים, להכנס למקומות חניה חלומיים, לחסוך זמן וגם לחסוך בהוצאות. רכבי מיני ידועים כרכבים קטנים בעלי מנוע קטן וחסכוני. אם תגלו את סוג הרכב שתקבלו תוכלו לשקלל את ההוצאות בצורה מינימלית יותר מרכב משפחתי ממוצע.
מי שיוצא לטיול שטח, יכול לגשת ישר ולעניין אל השכרת רכב למטרות טיולים
מי שיוצא לטיול שטח, יכול לגשת ישר ולעניין אל השכרת רכב למטרות טיולים

רכב משפחתי – גם כדי להסיע חברים

החיסכון שבהשכרת רכב משפחתי הוא היכולת להסיע יותר אנשים, עם יותר מטען. מכוניות מרווחות אלו עולות מעט יותר מהקומפקטיות, אולם הסלון הגדול שלהן יהיה טוב לנסיעות ארוכות עם ילדים עצבניים שמגיעים במצב רוח קרבי לטיול או בדרך חזרה הבייתה.

כלי רכב שמתמזג בשטח
מי שיוצא לטיול שטח, יכול לגשת ישר ולעניין אל השכרת רכב למטרות טיולים. כך אפשר לשלב הילוך שטח, להשתלב בתוואי שטח שונים (רצוי לנסוע בזוגות רכבים) והחברים שנמצאים אתכם משלבים רגל על רגל. טוב, כמעט. בטיול כזה ישנן חוויות מרובות – לרבות התקעויות והתחפרויות בתוך החול – יש לדאוג מבעוד מועד ליחידת חילוץ באמצעות הביטוח לרכב ולזכור שלא רק הרכב עצמו יקר יותר להשכרה, אלא גם הדלק שהוא זולל.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות