ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כיצד לשכור רכב לנסיעה עם חיות

יש אנשים שטיול עבורם אינו תלויה בעונה או במזג האויר שבחוץ, וישנם אנשים שחובבים את הבילויים הרשמיים של הקיץ. כך או כך, לא חייבים להשאיר את חיית המחמד בבית, להיפך – לחופש נולדה.

מערכת auto1 |12/07/2012 |13:05 צפיות: 14230
seperator

הבילויים של הקיץ לא מסומנים ב"וי" אם לא הולכים לבריכה, לים, לאיזה טיול שנפרש על פני מספר ימים, אולי אפילו ביקור אצל הדודה בקיבוץ או לצימר. הרעיןן הוא לבלות, לצאת, ליהנות – ולעשות את זה ביחד עם הכלב או עם החתול.. אחרי הכול, אתם נעדרים לתקופת זמן בינונית או קצרה, ואתם לא יכולים כנראה להשאיר אותו בבית לבד. מאידך – הרעיון הכללי הוא להתקדם לשם ביחד עם רכב שכור. האם ניתן להכניס חית מחמד לאותו רכב? האם באמת חברות להשכרת רכב וליסינג מאפשרות כזה הליך?

האם ניתן לבלות עם החבר הקרוב לנו ברכב שכור?
נכון, ממש כפי שניתן לתאר רכב שיש בו ריח של סיגריות, צ'יפס ושמן, בושם כבד או ריח של חיתולים שעמדו זמן רב ברכב – פרטים שאינם נעימים לשוכר הבא בתור, כך רכב שמדיף ריח של כלב או שתן של חתול אינו חוויה נעימה לנסיעה ארוכה. הריח נשאר אפילו אם הפרווה נאספת – וגם הירושה הביולוגית – פרעושים או קרציות, הקרעים בריפוד גם הם יכולים לקרות. על כן סביר להניח שחברות השכרת רכבים לא תאפשרנה הכנסת בעלי חיים לרכב בזמן השכירות.

חברות השכרה שמגבות הכנסת חיות לרכב
ישנן חברות השכרה שמאפשרות הכנסת בעלי חיים לרכב, ובתנאים מיוחדים – לרבות שימוש במנשאים מיוחדים. למען איכות הנסיעה ונוחות הבאים לשכור את הרכב, רצוי לשטוף את הכלב לפני הכנסתו לרכב ולטפל בקרציות ובפרעושים טרם הנסיעה, לנגב במגבון לח את כפות הרגליים שלו, לרסס בריח שדוחה ריח כלבים ולהבריש אותו לעתים תכופות.

לברר מול בתי המלון, הצימרים או הדודה
מלבד הבירור בחברות השכרות רכב בישראל, חשוב לוודא כי המקום שבו הולכים להתארח מקבל גם בעלי חיים. אין לנעול בשום פנים ואופן את החיה ברכב, ויש לעשות עצירות תכופות לצורכי שתייה ואכילה. כך הנסיעה אולי מתארכת, אבל היא חווייתית גם לחיה שלכם.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות