ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לאורחים מחו"ל

ישראל היא מוקד תיירותי לאנשים רבים מכל העלום מדי שנה. מי שמגיע לישראל, גם כדי לעשות ביקור נקודתי בכותל לצורך העניין או במקורות הירדן לטבילת הצליינים, מעוניינים בטיול בארץ הקודש. איך להשיג לאורחים מחו"ל רכב צמוד?

מערכת auto1 |09/07/2012 |13:05 צפיות: 14054
seperator

אורחים מחו"ל מורגלים לרוב לנסיעות ארוכות, לגמיעת מרחקים בתחבורה הציבורית או ברכב, בקנה מידה גדול הרבה יותר מזה שבישראל. לכן, אנשים שבאו רק כדי לקיים מנהג דתי מסוים, פגישות עסקים או לנופש מרוכז, ירצו להכיר מקרוב את ישראל, מה גם שנעשית הסברה מקיפה מטעם שגרירויות ישראל בנושא התיירות בה, על מנת שאנשים שעדיין מכירים בישראל כארץ ציה ומדבר יכירו אותה לעומק – או שאנשים שכבר בילו והכירו את ישראל ובאים כדי להכיר חברים, יתרשמו לטובה ואם נעזוב לרגע את הנושאים הפוליטיים, הרי שישראל מציעה עולם ומלואו לתיירי חוץ ופנים.

אורחים מחו
אורחים מחו"ל מורגלים לרוב לנסיעות ארוכות, לגמיעת מרחקים בתחבורה הציבורית או ברכב

השכרת רכב לקהל לקוחות מישראל ומחו"ל

ישראל מארחת כ- 10 מיליון אנשים שמגיעים ממדינות שונות מעבר לים. יש בישראל מספר חזיתות אירוח, ושם – באופן גורף, ישנו ריכוז של שירותים לתיירים, לרבות סוכנויות השכרות רכבים לטווח זמן קצר ולליסינג. הרכבים שהן מציגות בפני התיירים מכילים אמצעים ידידותיים להכרת השטח ביתר קלות.
ישנו שירות של הבאת הרכב הרצוי מסניף ההשכרות ישירות אל הלקוח
ישנו שירות של הבאת הרכב הרצוי מסניף ההשכרות ישירות אל הלקוח

אתרי בילוי מומלצים בישראל לתיירים

במסגרת השכרת רכב בארץ לתיירים, מוסבר להם באמצעות דוברי שפה משותפת לגבי אתרי הבילוי המומלצים בישראל, והיכן מוקדי השכרות הרכבים כדי להחזיר את הרכב במידת הרצוי. כך אפשר לתכנן טיול ביתר יעילות. משדה התעופה ניתן לקפוץ למלונות ים המלח, אל אילת הזהובה, אל מוקד הבילויים בתל אביב, לעיר הבירה- ירושלים ועוד.

השכרת רכב לאנשי עסקים מחו"ל
ישנו שירות של הבאת הרכב הרצוי מסניף ההשכרות ישירות אל הלקוח. נציג של חברת ההשכרות יסיע את הרכב ישירות אל הלקוח. ישנו גם שירות שמאפשר לשכור כמה רכבים ביחד – צי של רכבים שישרת קבוצה שלמה של תיירים שמעוניינים לנסוע ביחד למקומות שונים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות