ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיפול בקנסות בעת נהיגה ברכב מושכר בחול

האופציה לנהיגה עצמאית ברחבי העולם קורצת למרבית התיירים, למעט אלו שאוהבים לנסוע בטיולים מאורגנים – אלא אם מדובר בטיולי רכבים בשטח לדוגמה. מה קורה כשחוטפים קנס בזמן הטיול?

מערכת auto1 |08/07/2012 |13:05 צפיות: 13792
seperator

רבים מהמטיילים בחו"ל בוחרים לעשות זאת ביחד עם חבילת תיור עם רכב שכור בחו"ל. חבילת התיירות מאופיינת ברכב שנבחר לצורך הטיול, לצורך העניין – ג'יפ או רכב כביש משפחתי, רכב מיני זול או מיני יוקרתי לבילויים ברחבי כבישי המדינות בחו"ל. החופשה האישית, העסקית, המשפחתית או עם חברים מעולם לא נראתה יותר חווייתית כשכולם ביחד בתוך הרכב או עם רכב צמוד נוסף . העניין הוא, שהסיכוי לחטוף קנסות עולים כשמחזיקים את הרכב – בין אם בעבירות תנועה או בדו"חות במקומות אסורים.

הסיכוי לחטוף קנסות עולים כשמחזיקים את הרכב
הסיכוי לחטוף קנסות עולים כשמחזיקים את הרכב

איך מטפלים בקנסות נהיגה בחו"ל?

הקנס הרשמי הידוע והמוכר הוא דו"ח חניה. במידה והושאר דו"ח חניה על שמשת הרכב, יש להתקשר עם חברת ההשכרות והליסינג, ולפעול לפי תנאי ההשכרה. התנאים יכולים לכלול גם דמי השתתפות עצמית בקנסות או תשלום מלא – ותשלח את החשבון אל השוכר. במידה וחלף זמן עד לתשלום, יצטרפו אל אלו הפרשי ריבית.
כיווני הנסיעה עלולים להטעות מי שאינו מורגל בכך
כיווני הנסיעה עלולים להטעות מי שאינו מורגל בכך

עבירה על איסורים שונים

השכרת רכב באירופה עלולה להיות מעט מתישה, משום שיש להתמצא בשלטים ולהכיר את הסימונים. לדוגמה – ישנן שעות מסוימות בהן לא ניתן להכנס למרכזי הערים בערים כדוגמת לונדון. מי שנכנס בשעות אלו – נגבים ממנו דמי תשלום על סך 8 פאונד ליום "מס גודש". רצוי להמנע מתשלומים מיותרים מראש ולתכנן מסלול נסיעה מחושב.

נסיעה בצד ימין במקום בצד שמאל
כיווני הנסיעה עלולים להטעות מי שאינו מורגל בכך, אפילו את הנהגות המיומנות ביותר או הנהגים המיומנים שבינינו. שוטר תנועה לא יתחשב בעובדת הנהג תייר, ויש לשלם את הדו"ח שינתן – וניתן לשלם זאת גם בהמשך.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות