ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לטווחי זמן ארוכים

האפשרות לשכור רכב לתקופת זמן ארוכה מזכירה במעט את השימוש ברכב פרטי, בהבדלים קלים לטובתו של הלקוח – הוא משלם על השירות בתשלומים ולא מחיר רכישה מלא לרכב, ונהנה גם מהאפשרות לרכוש אותו במחיר מופחת מהמחירון.

מערכת auto1 |08/07/2012 |13:05 צפיות: 14600
seperator

נסיעות במונית, מוניות שירות, נסיעות באוטובוס ובטרמפים – כל אלו יכולים להיות מאחור, כאשר ישנו רכב פרטי שמשרת אתכם. גם אם אין לכם מזומן מספק על מנת לקנות רכב, תוכלו להפוך רכב חדש לחלוטין לשימושכם. באמצעות הליסינג, זהו חוזה השכרה כשהבעלות עדיין נשארת של חברת הליסינג ומשולמים לחברת הליסינג תשלומים חודשיים לטובת השימוש ברכב. השיטה שבה ניתן להפוך את הרכב לשימוש הפרטי לאורך תקופת זמן ארוכה יכול להיות ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי.

נסיעות במונית, מוניות שירות, נסיעות באוטובוס ובטרמפים – כל אלו יכולים להיות מאחור
נסיעות במונית, מוניות שירות, נסיעות באוטובוס ובטרמפים – כל אלו יכולים להיות מאחור

מדוע להשתמש ברכב מהשכרה לאורך תקופה ארוכה?

לא לכל אחד או אחת ישנם מזומנים קלים שיכולים לקנות רכב חדש מהשקית היישר מהיבואן. כיום, ישנן אפשרויות אחרות וברירות מחדל שבנקודות מסוימות יוצרות אפילו יתרון על פני רכישה של רכב לצמיתות. השכרה של רכב לטווח הזמן הארוך – אומרת שמשיבים את הרכב לחברה בתום החוזה, אין צורך למצוא קונים לרכב, וניתן במהלך השכירות לקבל שירותים נלווים, כמו למשל בליסינג תפעולי.
הליסינג התפעולי הוא חבילת השכרה של רכב חדש לגמרי המבוססת על תשלומים חודשיים
הליסינג התפעולי הוא חבילת השכרה של רכב חדש לגמרי המבוססת על תשלומים חודשיים

מה זה ליסינג תפעולי?

זה נשמע אולי כמו מסלול לחברות ולעסקים, אולם בליסינג תפעולי – כל אחד יכול לקבל את העסקה המתאימה, הן פרטיים והן עצמאיים וגם עסקים שמתעסקים עם ציי רכבים. הליסינג התפעולי הוא חבילת השכרה של רכב חדש לגמרי המבוססת על תשלומים חודשיים הכוללים את כל התוספות שנדרשות: ביטוח רכב, רישוי וטסט, וכן שירותים מטעם נציגי החברה כמו למשל לקיחת הרכב לטיפולים ועוד.

אז מה ההבדל בין ליסינג מימוני לליסינג תפעולי?
ההבדל בין סוגי הליסינג השונים הם התנאים: בעוד בליסינג תפעולי מקבלים חבילה של כל השירותים הנלווים להשכרת רכב, בליסינג מימוני מקבלים את הזכות לשימוש ברכב כאילו היה זה הרכב הפרטי של השוכר, אולם הוא דואג לכל הצרכים האחרים – לרבות ביטוח רכב ולקיחתו לטסט. בתום העסקה, ניתן לרכוש את הרכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות