ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בגרמניה וביטוחים טובים

גרמניה היא רפובליקה פדראלית, אחת המדינות התעשייתיות החזקות ביותר בעולם. יש בה מוקדי עניין רבים ובלתי פוסקים וכן אתרי תיירות מהמובילים בעולם. איך להגיע לכל המקומות הרצויים בגרמניה?

מערכת auto1 |08/07/2012 |13:05 צפיות: 13874
seperator

גרמניה שטופת אתרים לבילוי ולתיור, ויש בה לא מעט שכיות חמדה בין פינות החן שבה ואזורי האמנות. ברלין, עיר הבירה של גרמניה ידועה כעיר שיש בה אמנות עכשווית מתפרצת, לצד אמנות עתיקה יותר ואתרים היסטוריים לרבות אתרים ארכיטקטוניים מפוארים. יעדי התיירות המבוקשים הם לרוב ברלין –ובה מרכזי עסקים רבים מאוד וכן היער השחור, ישנו גם הדרום ההררי ובו הר צוגשפיצה, נהרות – הדנובה, האלבה והריין, הים הבלטי, הים הצפוני ועוד. מאז שגרמניה אוחדה, ניתן עדיין למצוא את שארית החומה שהפכו ליצירת אמנות אופטימית יותר.

השכרת רכב בגרמניה היא דבר נפוץ
השכרת רכב בגרמניה היא דבר נפוץ

להגיע לכל מקום בגרמניה עם רכב

השכרת רכב בגרמניה היא דבר נפוץ, מדובר על שטח ארץ שגודלה כ0 358,910 קילומטרים רבועים, בסדר גודל של כ- 16 פעמים שטחה של מדינת ישראל. ההגעה ממקום למקום מחייבת היערכות לוגיסטית, ומי שחושב על השכרת הרכבים מראש – ומהארץ, יכול להבטיח רכב במצב טוב יותר מזה שניתן למצוא מעכשיו לעכשיו בדרך כלל.
גרמניה שטופת אתרים לבילוי ולתיור, ויש בה לא מעט שכיות חמדה בין פינות החן שבה ואזורי האמנות
גרמניה שטופת אתרים לבילוי ולתיור, ויש בה לא מעט שכיות חמדה בין פינות החן שבה ואזורי האמנות

האפשרות לטייל בין מדינות האיחוד האירופי

היות וגרמניה משתייכת גם למדינות האיחוד האירופי, ניתן לנסוע ממקום למקום באמצעות הרכב מהשכרה, אולם יש לברר מהו המחיר שיוצע כשמשיבים את הרכב לסוכנות בחו"ל. לצורך העניין יש ליצור קשר עם סוכנויות שהן גם רשתות, סוכנויות מקומיות לא תאפשרנה את זה.

לבטח את הרכב
ביטוח רכב הוא מוצר חשוב ובלתי נפרד מההשכרה. את הביטוח עושים לרוב יחד עם החבילה לרכב, אולם חשוב לברר מה הוא כולל, אפילו שאתם נמצאים שם זמן קצר ולא מטיילים בו הרבה. כל עיקום פח או קלקול של מזגן, בעיה מכאנית ברכב שאינה קשורה לכם או חס וחלילה תאונה עם נפגעים – אלו יכולים להיות מכוסים בהחזרים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות