ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

המסלולים הקיימים בהשכרת רכב

אנשים רבים זקוקים להשכרת רכב ליום אחד, אחרים רוצים רכב לשבוע ויש אף כאלה אשר מעוניינים לשכור רכב לתקופות ארוכות כמו חודש עד שנה.

מערכת auto1 |05/07/2012 |13:05 צפיות: 13969
seperator

השכרת רכב בארץ ליום אחד, תלוי בדגם הרכב, יכולה להגיע לסכומים קטנים ודו-ספרתיים! השכרת רכב ליום אחד מתאימה בעיקר לאנשים אשר רכבם הרגיל אינו זמין, כמו לדוגמה הוא נמצא במוסך, או אולי בדיוק נגמר לו הביטוח או שצריך לחדש רישיון, או אולי בן משפחה היה צריך את הרכב – בכל אופן, הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות, אך אין זה מן הנמנע כי רובנו, אם לא כולנו, נחווה יום בו הרכב שלנו לא יהיה זמין.

הסיבה להשכרת רכב בחו
הסיבה להשכרת רכב בחו"ל היא ברורה, שם אין לנו רכב

השכרת רכב לתקופות בינוניות

כאשר אנו רוצים להשכיר רכב לתקופה שבין יומיים לבין שבועיים נוכל לגלות מבצעים רבים. לרוב הסיבות לכך שאנשים שוכרים רכבים לתקופות אלו הן בעיקר בגלל חופשות – אנשים נושאים לחופשה בין אם בארץ או בחו"ל ומעוניינים שהיה לכם רכב. הסיבה להשכרת רכב בחו"ל היא ברורה, שם אין לנו רכב, אבל למה לשכור רכב בארץ לחופשה? לעיתים הרכב שלנו אינו מתאים לאופי החופשה שאנו מעוניינים בה (כמו נסיעות שטח) או שאנו פשוט מפחדים על הרכב במקום זר, או אולי אנו פשוט רוצים לשמור על הקילומטראז' הנמוך.
כאשר אנו רוצים להשכיר רכב לתקופה שבין יומיים לבין שבועיים נוכל לגלות מבצעים רבים
כאשר אנו רוצים להשכיר רכב לתקופה שבין יומיים לבין שבועיים נוכל לגלות מבצעים רבים

השכרת רכב לתקופות ארוכות

תקופות של חודש עד שנה הן תקופות ארוכות בהחלט אשר השכרת רכב לכל-כך הרבה זמן יכולה להיות יקרה, ועל כן אחוז קטן מאוד משכיר רכבים לתקופה כה ארוכה, אז למה בעצם להשכיר לכל-כך הרבה זמן? תיירים רבים אשר מגיעים לארץ לתקופה של יותר מחודש מעוניינים לעיתים תכופות ברכב צמוד משלהם ועל כן יפנו להשכרת רכב, כמו כן, לעיתים, לאנשים ללא רכב מגיעה הזדמנות פז, אולי ללימודים במוסד רחוק לתקופה ארוכה, והם אינם מעוניינים לקנות רכב והתחבורה הציבורית אינה מספקת – זו סיבה טובה להשכרת רכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות