ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב ותרומתה לגישה העסקית

השכרת רכב הפכה להיות פופולארית עד מאוד גם בקרב אנשים פרטים וגם בקרב ארגונים ומוסדות עסקיים. כיום פתרון זה הינו פתרון נוח עד מאוד לכל מי שרצה רכב לתקופה קצובה בזמן.

מערכת auto1 |04/07/2012 |13:05 צפיות: 13739
seperator

אם בעבר השכרת רכב התקשרה אוטומאטית במוחנו לטיול וחופשה בחו"ל כיום תחום השכרת הרכב הפך להיות רחב יותר ומתפרס לספקטרומים רבים עד מאוד. החל מהשכרת רכב לטיול בארץ דרך השכרת רכב יוקרה  לאירוע מיוחד וכלה בהשכרת רכב לצורך הובלת מקרר או פריט ריהוטי. לצד תחום ההשכרה צצה במדינה שיטה נוספת והיא שיטת הליסינג.

להשכרת רכב יתרונות רבים על פני האופציות האחרות הקיימות כיום כמו ליסינג
להשכרת רכב יתרונות רבים על פני האופציות האחרות הקיימות כיום כמו ליסינג

יתרונות ההשכרה

להשכרת רכב יתרונות רבים על פני האופציות האחרות הקיימות כיום כמו ליסינג, טרייד אין, וקניית רכב. כיום עולם העסקים המודרני הינו עולם דינאמי יותר ממה שהיינו רגילים בעבר. עולם זה מחייב את שוק העסקים לפעול בצורה דינאמית שמתאימה לשינויים הרבים המתרחשים כל הזמן. עם בעבר חברות החזיקו ציי רכבים כיום, חלקן מעדיפות להשכיר רכבים בעת הצורך וכך להוריד עלויות שנגרמות בשל החזקצ הצי ושמירה על עלויות קבועות.
כפי שכולנו יודעים לכל עסק יש מחזור עסקי שמשתנה תדיר לאורך התקופות השונות
כפי שכולנו יודעים לכל עסק יש מחזור עסקי שמשתנה תדיר לאורך התקופות השונות

דינאמיות ההשכרה

כפי שכולנו יודעים לכל עסק יש מחזור עסקי שמשתנה תדיר לאורך התקופות השונות במהלך השנה ועל כן חברות משנות גם את דפוסי השימוש ברכבים לאורך השנה, בתקופות מסוימות יש צורך במספר רב של רכבים ובתקופות אחרות פחות. שימוש בשירותי השכרת רכב מאפשר לבעל העסק לשמור על כמות אידאלית של רכבים בשימוש בעל עת ולא להחזיק מלאי גדול מידי של רכבים.

עצמאות ההשכרה
יתרון משמעותי נוסף הינו העצמאות שמבטיחה השכרת הרכב בשל העדר התלות בלוח זמנים קבוע, במסלולי נסיעה ובגורמים אחרים. ההשכרה מאפשרת עצמאות למשכיר, כל מה שיש לעשות זה להיכנס לאתר להשכרת רכב ולהשכיר את הרכב ללא תלות ביום, בשאלה האם הרכב פנוי וכדומה. כיום גם בערים הגדולות אנשים רבים מעדיפים לוותק על רכב ולחסוך את ההוצאות הנלוות לכך, בעת הצורך שוכרים רכב לתקופה ידועה ועושים בו את השימוש הנחוץ.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות