ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיול רכבים עם השכרת רכב בארה"ב

תכנון טיול לארצות הברית מעולם לא נראה כיפי יותר – אתם מקיצים לבוקר בצידו השני של כדור הארץ ונוהגים ברכב נוח לכל מקום שבו אתם מעוניינים לבקר. זה יכול להתאים לטיול בטווח הזמן הארוך או לטיול מקוצר.

מערכת auto1 |01/07/2012 |13:05 צפיות: 13997
seperator

נסיעה לארצות הברית היא נסיעה ארוכה ומייגעת, גם אם מגיעים לשם באמצעות טיסה ישירה מכיוון ישראל. במטוס לארצות הברית קשה להירדם, לרוב מגיעים עם עייפות מצטברת ומבקשים ליהנות מקצת שקט ושליטה על הקצב, רגע לפני שהקצב שלכם הולך להשתבש תוך כדי טיול נופש, ביקור או עסקים. בידיעה מראש שכנראה תזדקקו לרכב מהשכרה או ליסינג, רצוי לפנות לחברת השכרות. אם מתוכנן טיול ארוך טווח ניתן לחשוב על שתי האפשרויות – רכישת או השכרת רכב בארה"ב.

כיום נהוג לנסוע במכוניות SUV, שהן רכבים יחסית ספורטיביים שיכולים להתאים הן לשטח והן לכביש
כיום נהוג לנסוע במכוניות SUV, שהן רכבים יחסית ספורטיביים שיכולים להתאים הן לשטח והן לכביש

לחשוב על כל ההוצאות הנלוות

כשאתם הולכים לשהות ביבשת או בארץ שאינה דוברת את שפת האם שלכם, רצוי לברר מראש כמה דברים לגבי תחזוקת הרכב וההוצאות הנלוות לרכב – לרבות הוצאות דלק. מחירי הדלק בארצות הברית מצביעים על פער גדול בין שירות עצמי ובין דלק בשירות אישי. אם הורגלנו כאן בישראל למחירי דלק שמשתנים בכל שני וחמישי, הרי שבארצות הברית המחירים יכולים להשתנות גם ממדינה למדינה.
ארצות הברית היא היבשת שבה הכול גדול
ארצות הברית היא היבשת שבה הכול גדול

השכרת רכב בארה"ב מסוג SUV

ארצות הברית היא היבשת שבה הכול גדול – כשהשפע יכול להיות מופגן גם באמצעות גודל הרכב – רכבים בארצות הברית יוצרו לאורך עשרות שנים בגרסאות סטיישן. כיום נהוג לנסוע במכוניות SUV, שהן רכבים יחסית ספורטיביים שיכולים להתאים הן לשטח והן לכביש.

איך לא לנסוע לאיבוד?!
מערכת הכבישים בארצות הברית ידועה כמסועפת ולא תמיד מובנת בכל מקום ומקום. גם אם אתם מסתובבים עם מפה, הנסיעה בכבישים המהירים לא משאירה זמן לעיון, ומה שחוקי ונוח ביותר הוא מכשיר ה- GPS שאותו ניתן להביא באופן עצמאי מהארץ תוך רכישת מפת הכבישים הרצויה, או השכרה מחברת הליסינג.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות