ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב למנהלים

שירות השכרות רכבים וליסינג החל את בדרכו בישראל כשירות שמוצע לחברות ולעסקים באמצעות חכירה או שירותי ליסינג תפעולי. כמו אז, גם היום אפשר לשכור רכבי מנהלים בשירות ליסינג מתאים.

מערכת auto1 |01/07/2012 |13:05 צפיות: 14041
seperator

רכבי מנהלים אלו רכבים שעולים מעט יותר מרכב ממוצע באופן גורף. רכבי מנהלים כמו למשל סובארו B4 החדשה, שברולט מאליבו, פולקסוואגן פאסאט או פורד מונדאו אלו רכבים שמפנקים את המשתמשים במרווח סלון נרחב ומפנק, באבזור לא קטן ובמערכות נהיגה מתקדמות. הרכבים הללו יכולים להיות כמובן חלומם של נהגים פרטיים שכירים – אולם המחיר הוא זה שמעלה את הרכב קבוצה אחת למעלה, וכך גם הסטטוס עולה. כמובן – לא חייבים להיות מנהל כדי לשכור רכב באמצעות ליסינג או חברות ההשכרה, ואפשר לעשות השוואת מחירים בין החברות כדי למצוא מחירים נוחים.

מנהלים שיש להם עסק יכולים להרוויח אפילו מאחזקתו של רכב ליסינג
מנהלים שיש להם עסק יכולים להרוויח אפילו מאחזקתו של רכב ליסינג

למה ליסינג פרטי לעצמאים כדאי?
מנהלים שיש להם עסק יכולים להרוויח אפילו מאחזקתו של רכב ליסינג. אילו שווי השימוש ברכב מראה כי יש בו כ- 70% שימוש לצרכי עבודה ו- 30% לצרכים פרטיים אפשר להצהיר עליו כרכב חברה ולזכות לא רק בהנחות ברכישה באמצעות חברת ליסינג – אלא גם בכך שהוצאות ההשכרה וגם האחזקה מוכר במס לרשויות.
רכבי מנהלים אלו רכבים שעולים מעט יותר מרכב ממוצע באופן גורף
רכבי מנהלים אלו רכבים שעולים מעט יותר מרכב ממוצע באופן גורף

אילו שיטות ליסינג כדאיות?
השיטה הקלאסית שבה בוחרים מרבית המנהלים והחברות, היא שיטת הליסינג התפעולי. הסיבה היא שהכול מרוכז במחיר חבילה אחת, ללא הפתעות, והשירות – מאפשר למנהל לעבוד ללא טרדות לאורך שעות היום  - אם צריך לקחת אותו לטסט, לטיפולים, לשטיפה, לקבל ביטוח רכב מתאים – הכול  כלול בתוך אותו מחיר ונציג שירות יגיע כדי לדאוג שכל המשימות תבוצענה והרכב יחזור להיכן שנלקח.

3 שנים ברכב מנהלים חדיש
הליסינג ניתן כשירות השכרות לרכב חדיש לגמרי, שעדיין לא נהגו בו. החוזה הוא לרוב למספר שנים – כמספר שנות האחריות של היצרן. התשלום לחברת הליסינג הוא במקביל לתקופת השכירות לרוב, וניתן לחלק את הפרמיה לאורך חודשים ארוכים – מה שעשוי להקל על ההוצאות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות