ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

חשוב לדעת לפני ההשכרה

כמה טוב דעת שאתם "מסודרים" מבחינת תחבורה למן הרגע הראשון שתנחתו בשדה התעופה. הכול תחת אחריות, הכול בידיים שלכם. עם זאת, יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני ההשכרה.

מערכת auto1 |27/06/2012 |13:05 צפיות: 13763
seperator

מיומנות השוואת הרכבים לפני השכרת רכב אינה שמורה רק למיומנים שבעניין, אפשר לפעול לפי כללים ודגשים בעת השכרת רכב – כללים בלתי רשמיים אבל תקפים בכל פעם שמבררים בסוכנות רכבים. חשוב לוודא שישנו רישיון תקף – הן מקומי והן בין לאומי שיש לו תוקף לפחות לחצי שנה מיום ההשכרה. אפשר לעשותו בסניפי מ.מ.ס.י ובדואר ישראל. בחלק מהמדינות המארחות את התיירים הנהיגה ברכב לא מכבדים את הרישיון המקומי ללא גיבוי של אותו רישיון נהיגה בין לאומי. ועוד בנושא כרטיסים, השוכר בעצמו או הנהג צריך להיות בעל כרטיס אשראי בין לאומי.

השכרות רכב בחו"ל וסוגי נהגים
השכרת רכב בחו"ל מציבה התניות לגבי נהגים שונים, לדוגמה – נהג צעיר אינו יכול לנהוג ברכב לרוב אלא מגיל 24 או 21 ואולי ניתן להגיע להסדר תוך שינוי חברת הביטוח. גילאי המינימום המוסכמים להשכרות רכבים במדינות הזרות משתנה ממקום למקום ודורש הכנה ולמידה מוקדמת של פני השטח. כך, ניתן להתארגן לוגיסטית לשטח.

השכרות רכבים בחו"ל וההתנהלות על פני הכבישים
חוקי התנועה הם עניין בסיסי, וחשוב להתעדכן בהם. אם מדובר בנסיעה על צידו הימני של הכביש, יתכן שתידרש לכך הכנה מיוחדת. חשוב להכיר את תוואי הנסיעה ואפילו ברמת תחנות הדלק לצידי הדרך. איזה סוג רכב תקבלו? יותר זול אמנם לרכוש דיזל לרכב, אולם בכל מקרה חשוב לקחת בחשבון כי יש למלא את הטנק כמה רגעים לפני שהוא מתרוקן ולא ברגע האחרון.

לקיחת הרכב והחזרתו
בהשכרות רכב – יותר מאשר בליסינג, רצוי לברר מהי שעת החזרת הרכב, האם יש לכך משמעות? חשוב לדעת מה שעות הפעילות בתחנה כדי שלא להיות מחויבים על יום נוסף של השכרה, ובכלל – רצוי שלא לאחר בהחזרת הרכב משום שאחור בהחזרת הרכב עלול לעלות בתמחור של יום שכירות נוסף.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות