ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בארץ למתקשים להחליט

לא קל לקבל החלטות בעולם של רכבים שכולם מציעים איכות, נוחות, בטיחות ותחושת שייכות. עוד יותר קשה להחליט כשהכול נעשה פתאום בהישג יד ובמחירים מתחרים.

מערכת auto1 |27/06/2012 |13:05 צפיות: 13615
seperator

עכשיו כשידוע ומוכר עניין השכרות הרכב והליסינג בארץ – הוא הופך להיות זמין לכולם בשירות להשכרות לטווח זמן קצר או ארוך בליסינג מימוני או בליסינג תפעולי ואפילו במימון לרכב תוך רכישתו מחברת ליסינג וגם טרייד אין, הכול הופך להיות קל יותר, וקשה יותר להחלטה מצידו השני של אותה המטבע. קשה לקבל החלטה חד משמעית כשידוע שניתן לקבל גם מזה וגם מזה, ועוד במחירים נוחים מדי חודש. למעשה, עודף פתרונות שמציף את השוק בנושא ההשכרות עלול לעלות דווקא במחיר של חוסר החלטיות וגם חוסר סיפוק מהבחירה – דווקא משום ש"ניתן היה להשיג משהו טוב יותר".

היתרון בכך שהלקוח יכול לבחור את הרכב שבו ישתמש אחת לשלוש שנים
היתרון בכך שהלקוח יכול לבחור את הרכב שבו ישתמש אחת לשלוש שנים

בעולם של גירויים וחידושים בתחום הרכב

המסר שעולה מתחת לכל אותן הצעות בהשכרת רכב בין חברות הליסינג השונות הוא למעשה מסר שמבלבל את הלקוח, גורם לו לרצות להשוות מחירים בין החברות כדי למצק את הדעה ואת ההחלטה שלו. כך הוא יכול לקבל הצעת מחיר אחת מבלי להתחייב אליה וללכת איתה לחברה השניה כדי להתמקח על המחיר.
בעולם שבו ניתן לעשות ליסינג לתקופת זמן ארוכה, נהנים מרכב שנמצא תחת אחריות היצרן
בעולם שבו ניתן לעשות ליסינג לתקופת זמן ארוכה, נהנים מרכב שנמצא תחת אחריות היצרן

האפשרות לבחור רכב אחת לשלוש שנים

בעולם שבו ניתן לעשות ליסינג לתקופת זמן ארוכה, נהנים מרכב שנמצא תחת אחריות היצרן, חדש מהניילונים שאף אחד אחר לא השתמש בו, ולהחליף אותו ברכב חדש אחר בתום תקופת ההסכם. ניתן גם לרכוש אותו במידה שחברת הליסינג תציע זאת ללקוח בתום החוזה. היתרון בכך שהלקוח יכול לבחור את הרכב שבו ישתמש אחת לשלוש שנים – רכב חדש לגמרי, הוא רעיון שמאחוריו עיקרון תשלום סכום מסוים שמחולק לתשלומים חודשיים שאפשר לעמוד בהם באופן שווה ערך כמו למשל מול לתשלום חודשי לקאנטרי או  תשלומי מכולת וסופר.

פתרונות ליסינג – פתרונות לתקציב לרכב
מי שמביא את עניין הרכב לכדי התלבטות בחזית התקציב, יכול למצוא כמה פתרונות אפשריים לאותו התקציב שאותו יהיה יכול לשלם. התאמת תקציב לרכישת רכב ניתנת מול גורמי מימון שונים או אפשרויות השכרה, טרייד אין עם הרכב הישן ועוד.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות