ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סיבות להשכרת רכב

השכרות רכבים בארץ או בחו"ל הינן עניין שבשגרה אצל רבים מהנהגים; זו יכולה להיות השכרה לטווח הזמן הקצר, או השכרה לטווח הזמן הארוך – כאילו הרכב הזה היה בבעלות השוכר.

מערכת auto1 |24/06/2012 |13:05 צפיות: 13762
seperator

רכב צמוד מהשכרה צריך רק תירוץ, והוא כבר נמצא אצלכם בחניה. באמצעות הרכב השכור ניתן להגיע באופן עצמאי לכל מקום שרוצים – לשמוע את המוסיקה האהובה תוך מהלך הנסיעה ברכב, ולא להתרגש אפילו מהפקקים מורטי העצבים בשיא הסופה בחורף, או בתקופות החום הלוהטות בקיץ. באמצעות הרכב אפשר להסיע חברים לעבודה או ללימודים, את בני המשפחה אתכם להורים או לחוגים ואפילו לנסוע לטיולים ביחד. קנייתו של רכב כבר כמה שנים אינה עניין מסובך, צריך רק להחליט על אופן העסקה.

השוואה של המחירים צריכה להיעשות בסמוך לתאריך היעד מספיק
השוואה של המחירים צריכה להיעשות בסמוך לתאריך היעד מספיק

לשכור רכב בחו"ל

רבים בוחרים בהשכרת רכב בחו"ל: חווית טיול עצמאית ממתינה בפתח, החוויה שהיא אולי הגדולה ביותר שתהיה לכם בזמן הקרוב. יש מי שמשיג את הדיל הזה דרך לברת התעופה או הנסיעות, ויש מי שמוצא זאת באופן עצמאי, דרך אחד מסניפי הרשת בארץ שמארגן לכם רכב אי שם במקום היעד, היכן שזה יהיה.
רבים בוחרים בהשכרת רכב בחו
רבים בוחרים בהשכרת רכב בחו"ל

מה זה דורש מכם כדי לשכור רכב לטיול?

השכרת רכב לטיול בארץ מחייבת היערכות לפחות יומיים מראש, ואפשר אפילו מספר שבועות מראש. העניין הוא להתקשר כמה שיותר מוקדם עם אחת מחברות ההשכרה והליסינג, כשאחת הסיבות היא להשוות את המחירים ביניהן. השוואה של המחירים צריכה להיעשות בסמוך לתאריך היעד מספיק, כדי שהמחירים לא ישתנו עד לפרק הזמן של ההשכרה.

השכרה לטווח הזמן הארוך
אתם מעוניינים ברכב שישרת אתכם כאילו זה היה רכב פרטי, רק שאינכם משלמים עליו מחיר מלא? תוכלו לשלם עליו סכום קטן יותר שאותו מחלקים לתשלומים. עלות כל תשלום מדי חודש בחודשו תלוי בכמות התשלומים סה"כ, ובריבית שמוצמדת לו. צריך לקחת חשבון גם את עניין ההוצאות השוטפות – ביטוח, רישיון, טסט ודלק.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות