ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב: ההיכרות שלי עם רכב שכור

גיל הוצאת רישיון הנהיגה על רכב פרטי כיום הוא 17 – ויכול להיות שהוא ירד בקרוב, אולם עדיין בגיל זה הנהג מנוע מלשכור רכב בכוחות עצמו מחברות הליסינג.

מערכת auto1 |24/06/2012 |13:05 צפיות: 13912
seperator

התחבורה הציבורית היא יופי של פיתרון למי שאין לו רכב פרטי צמוד, בכל גיל וגיל. התחבורה הציבורית מוצדקת במצבים שונים – לרבות שמירה על איכות הסביבה והפחתת הצפיפות על הכבישים, אולם בעניין היעילות – כאן הדעות חלוקות. התחבורה הציבורית על כל גווניה – מהמוניות ספיישל היקרות, דרך מערך האוטובוסים המסורבלת, שביתות במערכת הרכבות ומוניות בין עירוניות שאינן עוברות סמוך לכל מקום ומקום. מי שרוצה להגיע ממקום למקום באופן מדויק, יכול להתקל גם בתקלות ספונטניות ועיכובים בלתי רצויים. נהיגה ברכב עשויה לקדם את הנוסע למחוז חפצו ולהחזיר אותו בכל עת למקום שיאווה.

רכב חדש אינו מנת חלקו של כל אחד ואחת בישראל
רכב חדש אינו מנת חלקו של כל אחד ואחת בישראל

השכרת רכב בארץ

הפתרון עבור מי שמעוניין ברכב לתקופה ארוכה או רכב שישרת אותו באופן נקודתי הוא לרוב השכרתו. אם לפני שנם אותם רכבים מהשכרה היו חבוטים ושחוקים – הן מבחינת בלמים, צמיגים, מנוע וגיר, מריחים לעתים מסיגריות של זה שבילה שם קודם – הדבר הטוב בהם היה אולי המזגן וזה שהם נוסעים ממקום למקום. כיום, השכרות רכבים נמצאות ברמה אחרת לגמרי מלפני עשור או שניים.
הוצאות הנלוות הללו יכולות להיחסך אם לוקחים רכב בליסינג תפעולי לפרטיים
הוצאות הנלוות הללו יכולות להיחסך אם לוקחים רכב בליסינג תפעולי לפרטיים

השכרות רכבים לטווחי זמנים שונים

רכב חדש אינו מנת חלקו של כל אחד ואחת בישראל – מספיק שישנה מצוקה במחירי הדירות. מצד שני – כדי לנסוע ברכב חדש, לא צריך לקנות אותו או לשלם עליו מחיר מלא יחס עם תקנות מס מחמירות בישראל. אפשר פשוט להכנס לחברת ליסינג ולראות אילו מסלולים היא יכולה להציע – רכישה, השכרות ליסינג או לטווח הזמן הקצר.

תיקון הרכב – הוצאה בלתי צפויה
הרי כולם מחפשים אמינות רכב – מי לא רואה מוסך? הרכב שלכם ידרוש טיפולים אחת לתקופה או תיקון של עיוות שנעשה בו. ההוצאות הנלוות הללו יכולות להיחסך אם לוקחים רכב בליסינג תפעולי לפרטיים, מכיוון שהכול כלול בחבילה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות