ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שיטות ליסינג

שיטת הליסינג כבר מזמן הפכה לדרך המשתלמת ביותר לרכישת רכבים מכל הסוגים ולכל המטרות. שיטת הליסינג משתמשת בכמה דרכים על מנת להתאים את עצמה לצורך האישי של כל לקוח

מערכת Auto1 |29/08/2011 |13:05 צפיות: 15431
seperator

 

ליסינג (באנגלית Lease  = להכחיר) בעברית צחה משמעו "שכר מכר". ההגדרה הרחבה למושג מספרת כי הליסינג היא מגוון של פתרונות מימון לרכבים, כך שהלקוח יוכל לרכוש אותם או לשכור אותם. ישנן שתי שיטות ליסינג עיקריות: ליסינג מימוני וליסינג תפעולי, ובשתיהן הרכבים עומדים לרשות הלקוח גם לתקופה ארוכה (של חודשים), ובהתאם לתשלום חודשי קבוע. כך, שכירת הרכב תחסוך למעשה מהקונה לא רק רכישה של רכב או השכרתו, אלא גם את דמי הביטוח עליו (בליסינג תפעולי בדרך כלל), או את ערכו המלא – אם שוכרים את הרכב לתקופה ארוכה עם אופציה למימוש רכישה. 

שיטת ליסינג תפעולי
ליסינג תפעולי הוא מה שמקובל בדרך כלל בחברות (נקרא גם "ליסינג לחברות"), וזה אומר שהרכב מושכר במחיר אחיד בכל חודש, כשבתוך כך כלול המחיר של הציוד, הביטוח, התיקונים שלו במוסך, הטיפולים התקופתיים, של הלקיחה שלו לטסט והתשלום על הרישוי שלו, שטיפה לרכב (יש שירות שלוקחים את הרכב מאיפה שנמצאים, שוטפים ומחזירים חזרה). הכול כלול בתוך השכירות הזו והאחריות היא של חברת הליסינג. 

שיטת ליסינג מימוני
בליסינג מימוני מדובר על הלוואה של חברת הליסינג לשוכר לצורך רכישת הרכב אותו הוא שוכר. חוזה ההשכרה ארוך טווח (בין 36 ל- 60 חודשים), כשהתשלום החודשי על הרכב מבטא רק את ההשכרה עצמה, ואילו כל השאר באחריות הלקוח (הביטוח, הטיפולים, הטסט – כאילו היה זה רכבו שלו). הדובדבן – ניתן לבחור אם לרכוש את הרכב בתוספת תשלום מסוים שקבוע מראש בתום תקופת החוזה, או להחליף חוזה. 

היתרון שבפתרון
כך או כך, ניתן כאן פתרון ממשי לצורך של הלקוח – הוא לא משלם על רכב חדש – אלא בתשלומים וגם אלו לא הופכים את המחיר למלא רק אם יממש אותו בתום החוזה וירכוש את הרכב, בעוד כלי הרכב שקיבל הוא חדש. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות