ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב השוואת מחירים

סוכנויות רכבים וכלי רכב מליסינג מקשטים יותר ויותר את פני הכבישים. אז איפה נרדמנו בשמירה? הרכבים הללו הולכים להיות אלו שילוו אותנו לאורך תקופה ארוכה בהמשך.

מערכת auto1 |20/06/2012 |13:05 צפיות: 13902
seperator

בצידי הרחובות בערים הגדולות ניתן למצוא עוד ועוד סוכנויות להשכרות רכב – ומולן משתכנות חדשות לבקרים סוכנויות נוספות להשכרות רכב – רק כדי להשיב להן תחרות ענפה ובריאה. התחרות הזו יכולה לגרום לצרכן לשמוח ולמחיר לברוח. השאלה היא מה כל אחת מהן יכולה להציע ללקוחות שלה. ההצעה הקולעת שתתאים לתנאים של הרוכש – היא ההצעה הזוכה לרוב. זאת, כמובן, כדי להראות כמה נוח לקנות רכב יד שנייה מליסינג, כמו גם רכב חדש – מהניילון, כשהמחירים למעשה צונחים בהשוואה למחירון.

שבירה של תנאי החוזה עלולה לעלות בממון רכב
שבירה של תנאי החוזה עלולה לעלות בממון רכב

נכון, תמכרו אותם בזול יותר, משום שקניתם אותן זולות יותר

נכון, אם אתם מחליטים לרכוש רכב לאחר ליסינג מימוני, המכירה של הרכב הזה תוזיל את המחיר שלו בשנית אילו תרצו למכור אותן בעתיד. צרכנים שרכשו את הרכב מחברת ליסינג, יכולים אולי לעשות בעתיד עסקת טרייד אין עם הסוכנות  להשכרות רכב על מנת להחליף את הרכב ברב חדש אחר, בקיזוז מחיר – עד למחיר מחירון.
בררו איפה התנאים הטובים יותר והחליטו מה מתאים
בררו איפה התנאים הטובים יותר והחליטו מה מתאים

להשוות מחירים ברכבים שכורים

בין חברות השכרת רכב ישנה תחרות גלויה לצרכן, שנהנה מכל החגיגה הצבעונית הזו, ויכול להגיע לחברת ליסינג אלמונית עם טופס הצעת מחיר שקיבל בחברת ליסינג פלונית – ולומר – שם יכולתי לקבל הצעה טובה יותר. בררו איפה התנאים הטובים יותר והחליטו מה מתאים.

אז איפה באמת משתלם יותר לשכור רכב?
שבירה של תנאי החוזה עלולה לעלות בממון רכב, ולכן חשוב לחשוב מספר פעמים לפני החתימה על החוזה. הדיל הזול ביותר לא בהכרח המשתלם ביותר, ואת זה יש לזכור לאורך כל הדרך, יש לברר לעומק את התנאים ולהחליט מה טוב יותר כולל כל המרכיבים – ביטוח רכב, סוג הרכב, אפשרות לרכוש אותו, תשלומים וריביות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות