ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב כיצד לחסוך כסף

מחירי השכרת הרכב בארץ משתנה בין חברה לחברה ועל כן היא עלולה להיות יקרה בארץ. על מנת למצוא את המחיר הטוב ביותר יש לחפש היטב ולהתמצא בחברות השונות.

מערכת auto1 |19/06/2012 |13:05 צפיות: 13898
seperator

השכרת רכב היא אופציה שרבים בוחרים בה, הרבה מהאנשים שגרים בעיר לא מחזיקים רכב, או שמחזיקים רכב אחד למשפחה.על כן ישנם מקרים שיש צורך להשכיר רכב על מנת להגיע לפגישה חשובה או להתנייד ממקום אחד למשנהו. במקרים כאלו השכרת רכב יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר במחיר נוח יחסית. חשוב מאוד לעשות סקר שוק קטן על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר.

השכרת רכב היא אופציה שרבים בוחרים בה
השכרת רכב היא אופציה שרבים בוחרים בה

לבחור רכב מתאים

כאשר משכירים רכב לעיתים עומד הפיתוי להשכיר רכב מפואר וגדול, כזה שכניראה לא נוכל להרשות לעצמנו בזמן הקרוב. בפני פיתוי זה יש לעמוד על מנת לחסוך כסף רב. קשה להישאר אדיש מול האופציה לשכור רכב חדש עם גג נפתח ומנוע עם ביצועי ספורט, אך יש לזכור את הסיבה שבגינה משכירים את הרכב ולהתאים אותו לצרכים ולתקציב. מי שזקוק לרכב ליום אחד לצורך נסיעה בין פגישות רכב קטן עם מנוע קטן יכול להיות אופציה מצוינת, כזו שתחסוך כסף רב, גם במחיר ההשכרה וגם במחיר הוצאות הדלק.
לעיתים התשלומים והעלויות לא מסתיימות בתשלום עבור ההשכרה בלבד
לעיתים התשלומים והעלויות לא מסתיימות בתשלום עבור ההשכרה בלבד

בדיקת כל העלויות הכרוכות בהשכרה

לעיתים התשלומים והעלויות לא מסתיימות בתשלום עבור ההשכרה בלבד. חברות רבות מעמיסות על הלקוח עוד תשלומים רבים כמו ביטוח חובה, ביטוח מקיף, םקדונות, עלויות שונות על שימוש וכדומה. כאשר מקבלים חוזה מחברות ההשכרה בארץ יש לבחון היטב את החוזה ואת כל הסעיפים הנסתרים, אלו שבבוא העת עלולים לבוא לרעתכם. אין להשכיר רכב ללא בדיקה מדוקדקת של החוזה על כל סעיפיו וההוצאות השונות הכרוכות בו.

תקופת ההשכרה
אחד הדברים שקובעים את עלות הרכב היא תקופת ההשכרה,ככל שהתקופה ארוכה יותר כן העלויות יהיו נמוכות יותר. פרמטר נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא ששינוים בתקופות ההשכרה יכולים להוביל לקנסות ולהגדלת העלויות, על כן, יש לתכנן מראש את התקופה הרצויה ולנסות להגיע למחיר אטרקטיבי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות