ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכב ליסינג למגזר העסקי

מערכת Auto1 |26/07/2011 |13:05 צפיות: 15807
seperator

הליסינג פורח בישראל, ואפשר אפילו לראות זאת על הכביש, כשרכבים שונים המקיפים אותנו מכל הצדדים נושאים מדבקות של חברות ליסינג למיניהן. פירוש הדבר הוא שהרכב בדרך כלל רכב המושכר מליסינג על ידי החברה שמעסיקה את הנהג (ליסינג למגזר העסקי). למעשה, הבעלות על הרכב נותרה בידי חברת הליסינג, החברה ששוכרת את הרכב משלמת חודש בחודשו על הרכב ומעבירה למשתמשי הרכב את הפריווילגיות כפי שחברת הליסינג מוצאת לנכון להעניק. בין השאר הפריווילגיות הללו
כוללות טיפולים, אחזקת רכב, שירותי הסעת רכב לצורך עשיית טסט ותשלום על אגרות רישוי ועוד.ליסינג מימוני

ליסינג מורכב משני תחומים: הליסינג התפעולי והליסינג המימוני. כל אחד מהם מתאים לאופי אחד של עסק, לדוגמה: ליסינג מימוני יכול להתאים לחברה גדולה, שיש לה אמצעים לרכוש את הרכבים שהיא שוכרת, כאשר כל תשלום חודשי מתוך ההשכרה הופך בסופו של דבר לכסף שמצטבר וניתן למימוש ולרכישת הרכב על פי ערך הרכב בסוף תקופת הליסינג. על פי שיטה זו, כל שאר הטיפולים לרכב, הביטוח והשירותים הם מנת חלקו של השוכר.

ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי בא גם הוא לייצר פתרון תחבורה מקיף לצרכי עובדי החברה בניידות ממקום למקום. אמנם החברה השוכרת משלמת מעט יותר כסף לחברת הליסינג, אולם זוכה לרכב חדש שיכול להיות מפואר, משפחתי, רכב מנהלים או רכב פנאי שמקבלים בעבורו שירותים כמו טיפול בתקלות, תשלום על הביטוח, מוסך, תשלום ביטוח ועוד.
התחרות עושה רק טוב!כידוע, ישנן הרבה חברות ליסינג אי שם בחוץ, וכולן מתחרות אחת בשניה ונוגסת בשוק הליסינג נתח כזה או אחר. לכל אחת יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, על כן רצוי שלא להיות פזיזים רגע לפני הבחירה, ולהשוות ביניהן לא רק מחירים, אלא גם תנאים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות