ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לקהל לקוחות

לכל אחד ישנו חלום משלו – רכב קטן בעיר או רכב שטח גדול לשטחים בין עירוניים, השאלה היא כמה באמת אפשר להשקיע ברכב, או מה יכולה ל היות העסקה הנוחה ביותר שאפשר לקבל.

מערכת auto1 |19/06/2012 |13:05 צפיות: 13822
seperator

אנשים פרטיים, תיירים או חברות וארגונים – כולם גם יחד יכולים להיות הלקוחות של חברת ליסינג והשכרות רכב. בין כולם, ישנה תחרות במחירים – כאשר היא מתחלקת על פי סגנון ההשכרה. כששוכרים רכב באמצעות ליסינג לחברות – יש מי שמטפל בציי הרכבים – לעתים קרובות חברת הליסינג תחזיק חברת בת לאחזקות רכב מול החברות עימן היא עובדת. כאשר שוכרים רכבים באופן פרטי, אפשר לשכור זאת בליסינג מימוני או בליסינג תפעולי – פרטי. תוכניות ההשכרה משתנות לפי הצרכים שעולים על פני השטח.

נהוג בחברות גדולות לחכור רכבים לטובת העובדים בחברה
נהוג בחברות גדולות לחכור רכבים לטובת העובדים בחברה

החזקת רכב פרטי – משתלמת או לא?

לחלק מהאנשים משתלם להשכיר רכב, משום שדמי האחזקה יקרים מדי. בנוסף, כשישנה אפשרות לחלק את הסכום לתשלומים כל כך רבים ולהחזיק את הרכב כל אותו הזמן, ההוצאה הופכת להיות בלתי מורגשת בכיס הפרטי, והרכב? חדש. זו יכולה להיות הצעה מפתה למי ששוקל לרכוש רכב ישן רק מפאת מחירו, ולגלות שביטוח הרכב יקר אפילו יותר מהרכב עצמו.
לחלק מהאנשים משתלם להשכיר רכב, משום שדמי האחזקה יקרים מדי
לחלק מהאנשים משתלם להשכיר רכב, משום שדמי האחזקה יקרים מדי

השכרות רכבים לתיירים

תיירות פנים וחוץ היא עניין רגיל במדינת ישראל. התיירות היא עונתית לרוב, וכאשר העונה שקטה יותר לרוב, ישנן הנחות במחירים, שהופכים ליותר ויותר אטרקטיביים. ומה קורה בעונה? רצוי להשוות את המחירים בין החברות, ולהתמקח. ומה בחו"ל? השכרת רכב בחו"ל פועלת על אותו העיקרון.

השכרת רכב לחברות
נהוג בחברות גדולות לחכור רכבים לטובת העובדים בחברה. כך, יש אופציה למעסיק ליהנות מעניין החזרי המס, אולם העובדים כיום פחות נהנים מהטבת רכב, אלא אם הם מועסקים בחוזה עבודה אישי מיוחד. נעשתה בשנים האחרונות רפורמה שמאותת לשכור רכבים דווקא מכיוון השוק הפרטי.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות