ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בארה"ב – טיול מחוף אל חוף

אם ישנה חוויה שצריך לסמן עליה "וי" בנסיעה לארצות הברית, הרי זה טיול מחוף לחוף, Coast to Coast במינוח האמריקאי. כך ניתן ליהנות מקנה המידה הגיאוגרפי העצום ביבשת אמריקה ומנופים עוצרי נשימה מתוך רכב מושכר.

מערכת auto1 |19/06/2012 |13:05 צפיות: 14172
seperator

השלבים העיקריים בתוכנית המתאר של טיול מחוף לחוף ביבשת (צפון) אמריקה, מכילים את השלדה: השכרת רכב בארה"ב. על זה נשען בסיס הטיול, ורק נותר לתכנן את המסלול, ובעיקר מאיפה להתחיל. צפון אמריקה למשל – נקראת גם היבשת הצפונית, כשמצפון היא גובלת בים הקרח הצפוני, ממזרח – באוקיאנוס האטלנטי מדרום – היא גובלת במיצר פנמה וממערב – באוקיאנוס השקט. יש כל כך הרבה מה לראות, והכול מתוך שמשת המכונית השכורה. אתם כנראה זקוקים לרכב מתאים לטיול הממושך הזה ולשירות השכרות טוב.

יש כל כך הרבה מה לראות, והכול מתוך שמשת המכונית השכורה
יש כל כך הרבה מה לראות, והכול מתוך שמשת המכונית השכורה

האם לדאוג לרכב שכור מראש?

את הרכב השכור ניתן לאסוף ולהחזיר מאותו מקום, וכדי שלא לקבל את הרכב האחרון שנותר בעודכם מזמינים אותו בביקור בסוכנות, רצוי לשריין אותו ישירות מהארץ. כך ניתן לבחור מראש חברת השכרות רכב וליסינג אמינה ולא "מה שיוצא", שיש לה מבחר רכבים מתאים, וזאת ללא המתנה ארוכה. כמו כן יש לוודא מה יהיה סל השירותים שתוכלו לקבל עם הרכב.
הטיול הזה יכול להמשך כשלושה שבועות ולעבור גם בקנדה
הטיול הזה יכול להמשך כשלושה שבועות ולעבור גם בקנדה

לנסוע בטיול מאורגן מחוף לחוף

יש מי שיעדיף את הטיול המאורגן והלא ספונטאני. מי שרוצה לטייל ועדיין לא חווה את נפלאות החופש באמריקה, יכול להתקדם צעד -  צעד ביחד עם חברות טיולים מאורגנים ברחבי היבשת – בעיקר מחוף לחוף על פני היבשת הצפונית. הטיול הזה יכול להמשך כשלושה שבועות ולעבור גם בקנדה.

תכנון מסלול לדוגמה
נכון שזה נשמע פשוט – הטיול אמור להיות לכאורה במסלול אחיד, קרוב לקו החוף. מצד שני – צריך לתכנן מקומות לינה ולחלק את השהיה במקומות לימים, איפה לאכול ואיפה "לחתוך" לחוף הבא כדי לעקוף תוואי נסיעה בלתי רצוי. רצוי לתכנן השכרת רכב בחו"ל גם לפי מסלול הנסיעה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות