ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מכמה חברות השכרת רכב כדאי לקבל מחיר?

הצרכן הישראלי אוהב להיות מחוזר, לא לרדוף אחר מוצרים שהוא מעוניין לקנות, אלא שירדפו אחריו מוכרי עסקאות על מנת להגיע למחיר תחרותי תוך אחיזת הקלף החזק יותר במיקוח. מכמה חברות לבקש הצעת מחיר?

מערכת auto1 |17/06/2012 |13:05 צפיות: 13766
seperator

כשכל אחד היום קורא את ואותם הספרים שתורמים לשיווק טוב יותר, הולכים להרצאות והופכים למנהלים טובים יותר ולאנשי מכירות מוצלחים בעסק, אין תמה שהמחירים עולים בין מוצרים בסיסיים או מוצרי מותרות, לעומת השכר החודשי הממוצע במשק. כל עוד החוק אינו מונע מהמחירים להיות כאלו – אפילו אם הוא מפקח עליהם וישנן תוכניות טלביזיה שחושפות את הגילוי הנאות שהחברות עצמן לא עושות, המחירים ישרתו בעיקר את האינטרסים של החברות והלקוח בלית ברירה יאלץ למצוא תוך השוואת מחירים את המחיר הטוב יותר בעבורו לעסקה.

עסקה טובה, אינה בהכרח עסקה זולה
עסקה טובה, אינה בהכרח עסקה זולה

לחפש נוחות מושלמת ועסקה משתלמת

עסקה טובה, אינה בהכרח עסקה זולה. אפשר בקלות להבין מי פה השחקן הזול ביותר בין קבוצות מציעי המחירים בביטוח, אולם מי משתלם? זו היא השאלה. מי באמת מציע תמורה נאה ביחס למחיר? לכן, כל לקוח יבדוק את התנאים שמתאימים עבורו. לכמה זמן הוא מעוניין לשכור רכב (בחירה בין השכרה רגילה או ליסינג), איזה רכב לשכור, האם זה כולל ביטוח רכב ושלל טיפולים – ליסינג תפעולי, או רק השכרת רכב לזמן ארוך – ליסינג מימוני.
יכול להיות שאותו הרכב שאותו תחפשו לשכור אינו מופיע במרבית חברות ההשכרה
יכול להיות שאותו הרכב שאותו תחפשו לשכור אינו מופיע במרבית חברות ההשכרה

לתת לאתרי האינטרנט להקל עליכם

באתרי האינטרנט תוכלו למצוא מנועים להצעות מחירי השכרת רכב באמצעות האינטרנט. כבר כאן, אפשר לעשות אלימינציה בין החברות להשכרות רכב; האתר בחר חברות השכרה עימן הוא עובד – לרוב אלו רשתות ליסינג והשכרות רכב שפועלות ברחבי הארץ כדי להעניק מענה ללקוח מכל מקום בארץ. כך, מקבלים מספר קטן של הצעות מחיר – האופן שלא יבלבל את השוכר ויאפשר לו ליהנות מהשוואה איכותית בין המחירים.

האם אתם מחפשים השכרת רכב מיוחד?
יכול להיות שאותו הרכב שאותו תחפשו לשכור אינו מופיע במרבית חברות ההשכרה. במקרה כזה רצוי לפנות באופן נקודתי לחברות ההשכרה ולברר אודות הרכב. במידה ומעוניינים להתמקח על המחיר שהוצע, רצוי לבקש את ההצעה בכתב כדי להשוות אותה עם הצעה של חברת השכרה אחרת.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות