ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מכונית חדשה בליסינג או מכונית יד-שניה

מי שמחפש מכונית לאורך זמן, ודאי נתקל בסיפורים של אנשים אשר נכוו באופן מסוים מההליך. אפילו הבררנים ביותר יכולים לעבור תהליך ארוך שבו מושקעים משאבים שונים ובעיקר זמן ועצבים עד שמוצאים את העסקה הכדאית.

מערכת auto1 |10/06/2012 |13:05 צפיות: 14360
seperator

רכישה ללא בדיקה במכון בדיקות אובייקטיבי, היא רכישה פחות יעילה. אם עלות הבדיקה היא כמה מאות שקלים, עדיף להשקיע במחיר זה מאשר לגלות בשלב מאוחר יותר כי באשר יגורתם בא לכם. מבחינה זו, ניתן  אפילו להשיג הנחות לבדיקות בטווח בדיקה של פחות מחודש בין בדיקה לבדיקה, אילו המזמין לבדיקה הוא אותו אחד מהפעם הקודמת. למעשה, ההליך הזה מחויב המציאות בכל שיטת רכבת רכב – בין אם באופן פרטי ובין אם מליסינג, על מנת להשתמש ביתר זהירות בקניית רכב יד שנייה.

רכישה ללא בדיקה במכון בדיקות אובייקטיבי, היא רכישה פחות יעילה
רכישה ללא בדיקה במכון בדיקות אובייקטיבי, היא רכישה פחות יעילה

לא חייבים להיות בעלים של רכב

מי שרוצה להחזיק רכב לאורך שנים, לא חייב להיות הבעלים שלו. היום אפשר לפעול גם בשיטה של ליסינג – ויש כמה שיטות ליסינג אפשריות. הליסינג הוא שיטה להשכרת רכב לאורך חודשי השכרה רבים – בדרך כלל לשנתיים – שלוש. ליסינג מימוני מאפשר לרכוש את הרכב לאחר תום החוזה, ליסינג תפעולי מאפשר הנאה משירותים מרובים בבת אחת גלומים במחיר אחיד פרוס בכל חודש.
מי שרוצה להחזיק רכב לאורך שנים, לא חייב להיות הבעלים שלו
מי שרוצה להחזיק רכב לאורך שנים, לא חייב להיות הבעלים שלו

מכונית חדשה מליסינג

מי שמחפש מקור שיאפשר לו לרכוש רכב חדש באופן שיקל עליו לעמוד בתשלומים, יכול לפנות אל הליסינג או אל הבנק. מימון לרכב חדש עדיף מול גוף בנקאי אצל חברות הליסינג – הן משום שהעסקה מולן באופן ישיר בלי לערב גוף שלישי, שנית משום שהרכב יכול להיות משועבד לבנק עד לתום תקופת ההחזרים.

מה עדיף בין שתי השיטות?
ראשית, יש להתחשב בתקציב המקסימלי שאפשר להשקיע, וזאת כמובן לאחר שלוקחים בחשבון גם מרכיבים אחרים בהשקעה כמו רישוי, טסט וביטוח רכב. לא חייבים להשקיע את כל התקציב בבית אחת – אפשר גם בתשלומים ממש בדומה לשיטת הליסינג.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות