ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ההזדמנויות שקיימות בשוק רכבי יד שנייה

היום בודקים לוחות למכירת רכב באמצעים הוירטואליים, ובמהירות שבה מפורסם הרכב – כך הוא יכול לצבור קונים שעומדים בתור כדי לראות את הרכב וגם לרכוש אותו. איך לתפוס את ההזדמנות הנכונה וליהנות מרכב יד שנייה?

מערכת auto1 |10/06/2012 |13:05 צפיות: 13954
seperator

רכב מיד שנייה הוא לרוב ברירת מחדל, אלא אם מדובר ברכב נדיר ומבוקש, שעובר מיד ליד. העברתו מיד ליד מורידה מערכו באופן אוטומטי וכך גם המחיר של הרכב עצמו יורד באופן משמעותי. כשאתם מוצאים רכב במחיר זול – סביר להניח שזה מה שהוא שווה, משום שאין פראיירים גם בצד השני. איך למצוא רכב במחיר מציאה, שמציע מצב מכני מצוין, מצב חיצוני מושלם, אבזור ואפילו רכב שעשה טסט לאחרונה ולא צריך לשלם בעבורו את הרישוי? רצוי לצבור כמה טיפים לרכישת רכב יד שנייה לצורך העניין.

רכב מיד שנייה הוא לרוב ברירת מחדל, אלא אם מדובר ברכב נדיר ומבוקש
רכב מיד שנייה הוא לרוב ברירת מחדל, אלא אם מדובר ברכב נדיר ומבוקש

להתחשב במקורות המימון שלכם

יכול להיות שעומדים לרשותכם יותר ממקור מימון אחד: ראשית, החיסכון בבנק, שנת – ההלוואה שהבנק מוכן להעמיד לרשותכם. מי שבוחר לרכוש את הרכב מליסינג –  יכול לשלב בין שלושת המקורות הללו: החיסכון כמקדמה, ההלוואה בבנק כמשלים או פריסת היתרה לתשלומים אצל חברת הליסינג – ולמי שמתקשה בהחזרים ניתן לחלק לעשרות תשלומים בדרך כלל.
ליסינג מימוני היא אותה שיטה שבה שוכרים רכב במחיר כולל שעומד על פחות משוויו על פי המחירון
ליסינג מימוני היא אותה שיטה שבה שוכרים רכב במחיר כולל שעומד על פחות משוויו על פי המחירון

שיטת הליסינג המימוני

ליסינג מימוני היא אותה שיטה שבה שוכרים רכב במחיר כולל שעומד על פחות משוויו על פי המחירון. את סכום ההשכרה פורסים לתשלומים חודשיים לאורך עשרות חודשי החזר, ובאותם חודשים הרכב תחת אחזקת השוכר. הוא אמנם אינו הבעלים של הרכב – אולם הוא ידאג לרכב כאילו היה שלו – ירכוש את הביטוח לרכב, את הטסט, רישוי וימסור אותו לטיפולים ולתיקונים על חשבונו במוסך. במידה וירצה לרכוש אותו – ישלם את היתרה לחברת הליסינג.

טרייד אין זה אין
היום טרייד אין היא שיטה נוחה לא רק לבעלי הרכב לקנות רכבים חדשים ויד שנייה – ובכך המחיר מתקזז ממחיר מחירון שמוצע ללקוח, אלא שמדובר כאן על מה שיותר קרוב לשמירה על איכות הסביבה – הרכב נמסר הלאה לרוכשי יד שנייה, הופך להיות מצבור לחלקי חילוף או הולך לגריטה – לפי מצבו.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות