ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

איך לרכוש נכון רכב יד שניה

קניית רכב היא אחת מהקניות המשמעותיות שאנשים עושים במהלך חייהם. קניית רכב יד שניה היא אופציה טובה למי שרוצה לחסוך עשרות אלפי שקלים בקניית רכב, יש מספר נקודות חשובות שיש לתת עליהן את הדעת.

מערכת auto1 |07/06/2012 |13:05 צפיות: 14195
seperator

רכישת רכב יד שניה זה עסק לא פשוט. יש לבחון היטב את הרכב לפני שרוכשים אותו כיוון שקניית רכב היא קניה שטומנת הרבה בתוכה. מלבד מהוצאה כספית, קניה נכונה וטובה תוביל לחסכון כספי משמעותי, חסכון זמן יקר וכמובן הנושא הכי חשוב, בטיחות מירבית. ישנם הרבה מאוד סיכונים בעת קניית רכב יד שניה ועל כן יש לבחון כל פרט ופרט לפני שסוגרים על עסקת מכירה ומבצעים העברת בעלות.

יש לבחון היטב את הרכב לפני שרוכשים אותו כיוון שקניית רכב היא קניה שטומנת הרבה בתוכה
יש לבחון היטב את הרכב לפני שרוכשים אותו כיוון שקניית רכב היא קניה שטומנת הרבה בתוכה

פרטים אודות המוכר

קניית רכב יד שניה משמעותה קניית רכב שהיה שייך לאדם אחר לתקופה מסוימת, על כן, חשוב מאוד להבין מי הוא אותו אדם, לנסות להבין מה טיב השימוש שלו ברכבו, כמה הוא נסע, האם הוא נהג באחריות והקפיד על הטיפולים השונים ועוד. נושא זה אינו קל לביצוע, אך יש לנסות ללקט כמה שיותר מידע אודות האדם שמוכר את הרכב על מנת לקבל הערכה כללית אודות שימושי הרכב השונים.זוהי נקודה חשובה עד מאוד כיוום שמכן נגזרות כל שאר הנקודות.
קניית רכב יד שניה משמעותה קניית רכב שהיה שייך לאדם אחר לתקופה מסוימת
קניית רכב יד שניה משמעותה קניית רכב שהיה שייך לאדם אחר לתקופה מסוימת

בדיקה ראשונית בעין

לפני לקיחת הרכב למוסך והוצאת כסף על הבדיקה יש מספר דברים שניתן לעשות באופן עצמאי. הדבר הראשון הוא לבדוק את המסמכים השונים של הרכב, יש לבחון האם יש התאמה בין המסמכים לתעודת הזהות של מוכר הרכב ולמספר השילדה והמנוע של הרכב. הדבר השני הוא לבדוק את הרכב באופן ויזואלי, האם יש מכות ניראות לעין, האם יש שינויי גוונים בצבע שיכולים להעיד על תאונה, האם יש נזילות מתחת לרכב וכדומה. בדיקה ראשונית זו יכולה לחסוך כסף עתידי רב.

מצב הרכב
חובה לבצע בדיקת רכב במוסך מורשה נייטרלי לפני רכישת הרכב ! אין להאמין לאף אדם שטוען שזהו בזבוז כסף וכי הרכב במצב טוב. ישנם תקלות ודבריפ שרק מוסך מורשה יכול לראות ולדוח עליהן. חבל לקנות רכב ולאחר תקופה קצרה לגלות שישנם טיפולים רבים שיש לבצע בעלות גבוהה מאוד. על כן, בקשו המלצה או חפשו מוסך מהימן אליו ניתן לקחת את הרכב לבדיקה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות