ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בברצלונה

ברצלונה היא שנייה בגודלה הגיאוגרפי בספרד, ובה קרוב לשני מיליון תושבים. מדובר באחת הערים המתוירות ביותר בעולם ובספרד, היא שוכנת למימי הים התיכון והיא מציעה הרבה גם למי שמעוניין לשכור בה רכב.

מערכת auto1 |07/06/2012 |13:05 צפיות: 13953
seperator

אל ברצלונה אפשר לנחות באופן ישיר. ישנו שדה תעופה בעיר ותחבורה ציבורית משם אל מרכב העיר ואל מחוזות אל מחוץ לה. בנוסף, גם מי שמעוניין לשהות בעיר לאורך מספר ימים לפחות, ישנו מערך נכבד של סניפים להשכרת רכב. היות והעיר חולשת על פני כ- 500 קמ"ר, אין מנוס אלא לחלקה למספר שכונות, כשהמתוירת ביותר היא העיר העתיקה שמחולקת לרובעים.  בתוך העיר העיקה ממעטים לנסוע במכוניות, וממילא ישנה בעיה של חניה בסביבה זו.  יש בעיר הזו פרטים כל כך רבים לראות: מהאדריכלות המיוחדת של גאודי אל המוזיאונים העכשוויים שבקיץ מציעים פינה קרירה, מרכזי קניות גדולים, אפשר להגיע לים ולאכול במסעדות ובבתי הקפה המושקעים.

מי שמעוניין לשהות בעיר לאורך מספר ימים לפחות, ישנו מערך נכבד של סניפים להשכרת רכב
מי שמעוניין לשהות בעיר לאורך מספר ימים לפחות, ישנו מערך נכבד של סניפים להשכרת רכב

ברצלונה שלאחר המשחקים האולימפיים

בשנת 1992 התנהלו בברצלונה המשחקים האולימפיים, מה שפיתח את צירי התחבורה בעיר ומשך תיירים רבים שהתאהבו בעיר וממשיכים להגיע לשם גם במסגרת משחקי כדורגל בין לאומיים שנערכים שם, במסגרת טיולי נופש ועסקים. על ההר האולימפי נבנו כבישים וצירי תחבורה מיוחדים. ישנו אוטובוס תיירים שנוסע כמו גם בתל אביב ממקום אחד לשני בעיר ויש בו הדרכות טיולים מסודרות. מי שמעוניין לטייל בתוך ברצלונה ומחוץ לה, יכול לעשות זאת באופן עצמאי.
השכרות רכב וליסינג בחו
השכרות רכב וליסינג בחו"ל הם אמצעי נפוץ בקרב תיירים רבים שנמצאים בחו"ל

ההתנהלות ברכב שכור בחו"ל – מורה נבוכים

השכרות רכב וליסינג בחו"ל הם אמצעי נפוץ בקרב תיירים רבים שנמצאים בחו"ל במקום שיש בו פעילות רבה, וצורך להתנייד ממקום למקום תוך חיסכון בזמנים. ביתרון בהשכרת רכב בברצלונה – גם אם לא מכירים את צירי התחבורה מקודם – הוא שכך אפשר לותר מראש על התחבורה הציבורית ולנסוע באופן עצמאי – בלתי תלוי לכל מקום כדי להספיק לבקר בכמה שיותר מקומות.

מה לדעת לפני השכרה של רכב בברצלונה?
כמו בישראל, הנסיעה העירונית מוגבלת ל- 50 קמ"ש,  הבין עירוניים מוגבלים ל- 90-100 קמ"ש והמהירים 120 קמ"ש. חשוב להכין את רישיונות הנהיגה, כשצריך לדעת שהרישיון הישראלי יהיה תקף במדינה לאורך תקופה של חצי שנה. כמו כן, ילדים עד לגיל 12 ישבו מאחור בלבד אלא אם יש להם מושב בטיחות מתאים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות