ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג מימוני השיטה המשתלמת לקניית רכב

תופעת הליסינג היא תופעה שהגיעה למחוזותינו לפני מעט יותר מעשור. למעשה תופעה זו העלתה את כמות הרכבים החדשים על הכבישים בצורה ניכרת.

מערכת auto1 |06/06/2012 |13:05 צפיות: 14591
seperator

תופעת הליסינג תפסה ועודנה תופסת תאוצה ונכנסת לתודעת הציבור כל העת. ניראה כי שיטת הליסינג היא הדרך הנוחה ביותר והמשתלמת ביותר עבור כל אדם לרכוש רכב חדש בשיטה נוחה. שיטת הליסינג מאפשרת לאדם שאין בידיו את האמצעים הכלכליים לרכוש רכב בעבור תשלומים חודשים קבועים ללא צורך בהון ראשוני גבוה מאוד.

שיטה נוספת שקיימת ונפוצה היא שיטת הליסינג התפעולי
שיטה נוספת שקיימת ונפוצה היא שיטת הליסינג התפעולי

שיטת הליסינג המימוני

שיטת הליסינג המימוני הינה שיטה שמזכירה מאוד הלוואה מהבנק בצורת משכנתא. אדם רוכש רכב בעבור סכום ראשוני קבוע המהווה בדרך כלל כ 30 אחוז משווי הרכב. החוזה עם חברת הרכב הוא לתקופה ידועה מראש שנעה בדרך כלל בין שנתיים לחמש. בתקופה זו החוכר משלם סכום כסף חודשי קבוע לחברה בעבור השימוש ברכב ובגין הצמדה לריביות השונות. בתום התקופה יכול החוכר לרכוש את הרכב או להחזירו לחברה ולהתחיל מסלול חדש.
כל מה שיש לעשות הוא לגייס סכום כסף ראשוני ששווה לכ25 אחוז משווי הרכב
כל מה שיש לעשות הוא לגייס סכום כסף ראשוני ששווה לכ25 אחוז משווי הרכב

למי מתאימה השיטה ?

למעשה שיטת הליסינג מתאימה כמעט לכל אדם. כל מה שיש לעשות הוא לגייס סכום כסף ראשוני ששווה לכ25 אחוז משווי הרכב ולגשת לאחת מסוכנויות הליסינג הפזורות ברחבי הארץ. שיטה זו מאפשרת לאדם לנהל את התקציב בצורה מאוזנת יותר כיוום שהסכום החודשי ידוע ונקבע מראש ועל פיו ניתן להתאים את שאר הוצאות משק הבית. כמו כן, בשיטה זו ניתן להחליף רכב חדש בתום כל תקופה בצורה נוחה.

אילו עוד שיטות קיימות ?
שיטה נוספת שקיימת ונפוצה היא שיטת הליסינג התפעולי. שיטה זו נפוצה יותר בקרב המגזר העסקי ובקרב חברות גדולות. שיטת התשלום עבור הרכב בשיטה זו דומה עד מאוד לשיטת הליסינג המימוני, ההבדל העיקרי הוא בתמורה. במקרה זה התשלומים החודשים הם גבוהים יותר אך הם מכסים את כל העלויות הנוספות כמו טיפולים, ביטוח, אגרות רישוי וכדומה. השיטה נוחה עד מאוד לחברות כיוון שהיא חוסכת את ההתעסקות בצי הרכבים של החברה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות