ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב עם GPS

ההתמודדות בשטח לא מוכר מצריכה סיוע כדי להגיע ממקום למקום. צירי תנועה עמוסים שמחייבים קיצורי דרך או הגעה מהירה אל מקום שמרוחק עשרות קילומטרים. לצורך העניין אשר לשכור רכב עם GPS.

מערכת auto1 |06/06/2012 |13:05 צפיות: 14126
seperator

מי שמחליט לבלות חופשה בארצות הנכר, בדרך כלל עושה כמה הכנות מראש: מתכננים את הפעילויות בטיול ואת תוואי הדרך, מתקשרים לבתי מלון שנמצאים על הדרך או למקומות בהם רציתם לבקר ומתעניינים בקשר למחירים. אפשר אפילו להמתין לדיל טוב שיאפשר לכם לנשום לרווחה גם כשאתם ב"נופש" שבו ההוצאות מרובות והדאגות מתרבות. בהתאם, קשה לוותר גם על רכב. פשוט, הנוחות – אי אפשר להתווכח עם זה. החלופה היא להיסחב בתחבורה ציבורית ובטרמפים עם כל הציוד שאיתו אתם רוצים להגיע לקצה השני של האי או של העיר.

מי שמחליט לבלות חופשה בארצות הנכר, בדרך כלל עושה כמה הכנות מראש
מי שמחליט לבלות חופשה בארצות הנכר, בדרך כלל עושה כמה הכנות מראש

השכרת רכב בחו"ל: חווית טיול עצמאית

אתם מתניעים את הרכב ויודעים מהו הכיוון הכללי מהכביש הראשי, אולם איך להגיע לכביש הראשי מאיפה שאתם נמצאים? מכשירי ניווט כמו למשל GPS יכול לאפשר לכם התנהלות עצמאית בדרכים, מבלי לעצור ולשאול עוברי אורח, להתנהל לפי מפות ועצירות, או לנסוע לפי הזיכרון החזותי שלכם. אין דבר נוח וקל יותר מנסיעה ב- GPS אשר עם הדרך קובע הוראות נסיעה.
אם כבר שוכרים רכב, רצוי שיהיו בו כל האינסטרומנטים כדי להגיע ממקום למקום בזמן
אם כבר שוכרים רכב, רצוי שיהיו בו כל האינסטרומנטים כדי להגיע ממקום למקום בזמן

השכרת רכב בארץ עם GPS

גם בארץ, לא מעטים הם האנשים שזקוקים ל- GPS. אם כבר שוכרים רכב, רצוי שיהיו בו כל האינסטרומנטים כדי להגיע ממקום למקום בזמן, ולנצל את היתרון שהרכב מספק. כשלוקחים בחשבון כי ה- GPS יכול לקצר זמנים ולמנוע עיקופים, זה הופך למשתלם וחסכוני.

לנסוע בטוח כשמקריאים את הדרך
כשישנו מכשיר שמדריך את הנהג כיצד לנסוע ממקום למקום ומכין אותו לקראת הפנייה הבאה, ישנו רצף בהתנהלות, אין צורך להתעסק במכשיר באמצע הנסיעה וזה הופך לשירות בטיחותי יותר כך. ממקמים את המכשיר קרוב לטווח הראיה וניתן מדי פעם להציץ ולהגיע לתחנת הדלק הקרובה ביותר למשל.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות