ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג מימוני – השוואת מחירים

שיטת הליסינג מעניקה לכל מי שחפץ בכך לרכוש רכב חדש בהסדר תשלומים נוח ומשתלם. שיטת הליסינג המימוני היא אחת השיטות המשתלמות ביותר כיום בשוק.

מערכת Auto1 |28/08/2011 |13:05 צפיות: 15427
seperator

 

ליסינג מימוני מבטיח למשתמשיו את מה שחנויות לרכב מתקשות – הסדר נוח יותר לתשלום על קניית רכב חדש. חוזה הביטוח בין הלקוח לחברת הליסינג הוא למעשה חוזה שכירות רכב לתקופה ארוכה שבכל חודש הלקוח ישלם את סכום השכירות, ובתום תקופת החוזה תקום האפשרות לרכוש את הרכב. בעסקה הזו, בניגוד לליסינג תפעולי, הלקוח ישלם בעצמו על הוצאות הרכב (ביטוח, רישוי ועוד). מסיבה זו, הלקוח האופורטוניסט שממילא אין לו כסף מלכתחילה לרכישת רכב חדש ירצה לגלות כל דרך להוזלת מחירים. 

 
שווה להשוות מחירים בליסינג
בליסינג, כמו בכל תחום הצובר כיום מוניטין תחרותי, ניתן לומר שאפשר לנקוט ב"שיטת מצליח". חברות הליסינג מעוניינות לקבל כל לקוח אל חיקן, ולו במחירים מפתיעים. מלבד המחירים, ניתן להתמקח גם על שירותים ועל מוצרים נלווים, כמו למשל אבזור שאותו מעניקה חברת הליסינג, המיגון לרכב, זמני האספקה שלו, אפשרות לשבירת חוזה ולהחלפת רכב באמצע תקופת ההשכרה, אפשרות לעסקת ביטוח משתלמת – וגם כאן נכנסת תורה שלמה לעניין, הלוא שוק ביטוח רכב הינו שוק העומד בזכות עצמו ותמיד ניתן למצוא הצעה משתלמת יותר. 
 
עלות של אחזקת אוטו
אחזקה של רכב היא אף פעם לא רווחית. לרכב ישנה ירידת ערך בכל שנה, שיכולה להתבטא באלפי שקלים – ואת זאת תמיד ניתן לבדוק מראש במחירון. מצד שני, את זה אפשר לחסוך בליסינג מימוני כשמשלמים בעיקר על הקילומטראז' – האם אתם צרכנים גדולים של נסיעות וזקוקים לרכב שיעמוד בכך, או שיכולים להסתפק ברכב קטן שעושה בערך 30,000 ק"מ לשנה? כל סטייה מהקילומטראז' שהוסכם בחוזה מתבטאת באופן כספי, כלומר- בזמן חריגה ממה שהוסכם. זו הסיבה שרצוי לבדוק אם ניתן לצאת מהעסקה כשמגיעים אליו. 
 
חישובי מס
לאנשים בעלי עסק פרטי ישנו רואה חשבון, וכן לאנשים פרטיים. רצוי להיעזר ברואה החשבון כדי להבין איזו עסקה תהיה כדאית מבחינת תשלום המס. כמו ברכישת רכב פרטי, גם בעסקת ליסינג לא ניתן לקזז מע"מ – למעט ברכבים מסחריים וכך להבין מה העסקה המשתלמת והיכן, לאחר קבלה של מספר הצעות מחיר.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות